1922 (2017)

Prostý farmář vedený prostou touhou zvolí jednoduché řešení problému. Děj líně plyne, má to celkem stylový duch doby, ale neobsahuje to nic výraznějšího nebo překvapivějšího. 1922 se ztratilo v nekonečných lánech průměrnosti. 50%.

Annabelle (2014)

Jedna lepší scéna, jinak takové malé strašeníčko podle šablony xkrát viděné jinde. 49%.

Vysoká modrá zeď (1973) odpad!

Vysoká hra patriotů :) . Jako já mám následovaných hodně komunistických filmů, ale tohle je hodně špatné i v rámci tohoto ranku. Martin Růžek jako pořádné padesátkové lampasácké hovádko (nic proti němu, role jako role) a jeho pravá ruka pohádkový mladý politruk (takového kokota těžko pohledat - zlatý Tronda). Uf, hodně tvrdý matroš! Krásná, ale rozporuplná padesátá léta - hláška fatální, totální a naprosto sebevýsměšná. 13%.

Předávání státních vyznamenání prezidentem republiky (2017) (pořad)

Na hradě jsem se byl osobně podívat. Raut byl fajn :) . Co se týče projevu, tak ten nebyl špatný. Problém byl ve vyznamenaných v oblasti kultury (jako skoro každý rok). Třeba takový Troška sice prodal hodně lístků do českých kin, ale podle mě by to nemělo být jediné měřítko při rozdávání takových ocenění. Jinak Milda je fakt na tom zdravotně špatně. Chřadne před očima. Mentálně to ještě jde, ale tělo odchází...53%.

Tam, kde hnízdí čápi (1975)

Obrácený pohled podle zdravého rozumu na ty hodné a zlé (propagandistická občas legrační malá domů komančů). Jirka Krampol je paličák a srdcař. Politika, prachy ani úskoky jeho okolí ho nemohou zastavit. Prostě to hrne a věří, že to od těch padesátek dělá, jak má. 37%.

The Limehouse Golem (2016)

Co z toho, že to má stylovou výpravu, když to nepěstuje to hlavní - atmosférický thriller. Nějak neodvážně to klouže po povrchu a snaží se to neumětelsky do toho zakomponovat divadelní scénu. Láká to obalem, ale dávám jen 48%.

Selský rozum (2017)

Špatné koncepční řešení českého zemědělství je fakt problém. Pro Babiše je to snadná kořist a drancuje je to, jak se dá. Nájezdník z východu si u nás dělá, co chce. Voliči mu však před pár dny dali 30%, takže lid fakticky rozhodl o jeho prospěšnosti a nevinně. Uvidíme, třeba bude mít (boží) soud jiný názor...66%.

Dej si pozor! (2016)

Takový svěží snack. Hravé...hodně to variuje svůj žánr. 63%.

Temná věž (2017)

Mě to tak nějak připomnělo obří průšvih John Carter. Tady se to přece jen dá více snést. Sice celé je to hodně banální, nesourodé, divné...ale co už. Jako nezabije vás to, ovšem strašně rychle zapomenete. 47%.

Narcos - Season 3 (2017) (série)

Parádní série, která mě překvapila, jak lehce se obešla bez Escobara. Tahle třetí část bez problému konkuruje té první a snad je i v určitých aspektech lepší! Cali uzavírá kolumbijskou etapu. Přirozeně pomalu přebírá štafetu Mexiko, což je totální nářez a seriál to může udržet stále v nejlepší kvalitě. 92%.