Tohle je náš svět (2016)

Záleží na úhlu pohledu..zase tak fantastický film to není. 57%.

Zlá krev - Pilot (2017) (epizoda)

Rozjezd na slušné úrovni, divák musí mít chuť se ponořit do tohoto světa. 73%.

American Horror Story - Den voleb (2017) (epizoda)

No těžko říct, co z toho vyleze. Vypadá to lépe, než hodně slabá poslední šestá série. Téma je to pro takový typ seriálu trochu zvláštní, ale skýtá určité možnosti. Vidět chvíli šílící demokratku S. Paulson je z jedné strany zábavné, z druhé strany však její přehrávající hysterie otravuje. Celkově mi to přijde takové chudé, moc atrakcí tam není, ale třeba se to ještě vyvine...55%.

Týpci a zbraně (2016)

Ale jo, má to ten styl, co se k filmu o zbraních hodí. Navíc je samozřejmě do toho vklíněn americký sen, USA systém peněz a války, humorné scénky...film splnil bez problému, co měl. 73%.

LEGO® Batman film (2017)

No tak to je něco :) . Pan režisér a jeho kreativní proces bych chtěl vidět :) . Stačí se podívat na jeho Moral Orel a hned pochopíte o co tady jde. Každopádně to má zběsilé tempo - hodně divoký/přetažený a přitom vypointovaný humor...chválím tenhle tah na branku. 75%.

Batman a Harley Quinn (2017)

Vtipná a poměrně nekorektní kreslená taškařice. Úplně jsem nečekal takové pojetí, ale jako je to v pohodě. 68%.

Underworld: Krvavé války (2016)

5x jsem u toho usnul. Normálně jsem vytuhnul. Jako lokace v ČR jsou trošku přidaná hodnota, ale jinak je to béčko výpravou, céčko scénářem. 30%.

Ztracené město Z (2016)

Líbilo se mi to. Má to své tempo, zajímavé lokace, nepodlézavý étos...moc se takových filmů teď netočí. Závěr mě zaujal, i když o něm to není. 73%.