Český žurnál - Český Alláh (2016) (epizoda)

Silnější v jednotlivých fragmentech. Vznik a zánik v české politice Bloku proti islámu. Nejde o nějaký ucelenější pohled. Spíše podle postaviček v tomto hnutí si uděláte svůj vlastní obrázek (démon Volfová). Druhá linie je naopak o protipólu antiislamistů. Je tam třeba takový medializovaný pár nebo klasická sluníčkářka. Tam je to zajímavější z psychologického hlediska. 64%.

Mafiáni - Súmrak bossov (2017) (série)

1. Jozef Roháč, vrah, ktorý rád diskutoval - nevšední, nájemný intelektuální nájemný vrah. 75%. 2. Jozef Ducký – zabilo ho podsvetie? Obrovský tunel zkorumpovaného mečiárovského pohlavára. 76%. 3. Dunajská streda, malé mesto veľkého zločinu - fascinující malé maďarské, kde to byl opravdu divoký východ na 100%. 78%. 4. Lajos Sátor – vrah na úteku - těžké konce vrahů i obětí. 74%. 5. Zločin ako droga, príbeh Bakiho Sadikiho - tady to nemá ani žádný šmrnc nebo kouzlo. Prostě čistý kriminálník z Kosova, co jen škodil Slovensku. 73%. 6. Vareha – rytier von DPH - jeden obrovský slovenský bizár. Království vybudované na DPH vratkách. 79%. 7. Bratia Mellovci - Černákova franšíza na Hornej Nitre - velice dobrý díl (zatím nejlepší). Mellovci by se spíše hodili do první série. Tady se nepřímo zjevuje samotný vládce podsvětí, navíc celé story mafiánských bratrů je hodně poutavé a znepokojující. Stát tady zcela selhal. 81%. 8. Muszka, Tóth a Zlatý trojuholník na východe SR - lokální mafie na konci světa měla (má) svá specifika. Tam se taky děli věci. SBS-ka suplovala státní orgány...vau. 77%. 9. Devín banka: Trójsky kôň v krvavom tuneli - banka je její nadsvětí a podsvětí. Originální případ z různými příběhy. 74%. 10. Kyselinári – Do poslednej molekuly - narvat do sudu kyseliny někoho zaživa...fíha. 75%. 11. Sýkorove siroty - následovníci mafiánské hvězdy. 73%. 12. Robert Lališ – Podsvetie v kýbli - špičkový manažér...nakonec se to vždy někde pokazí. 74%.

MINDHUNTER: Lovci myšlenek - Epizoda 2 (2017) (epizoda)

Tady už každý bude definitivně vědět, jestli půjde do dalších dílů. Byť je mi toto téma velmi blízké, tak forma seriálu mi nevyhovuje. 62%.

MINDHUNTER: Lovci myšlenek (2017) (seriál)

A tak divák se něco dozví o určité době v USA, kde se nějak na psychologii pohlíželo v kriminální praxi, ale upovídané dlouhé disputace zase úplně skvělé nejsou. 62%.

Zabiják & bodyguard (2017)

No nechtěl jsem, viděl jsem. Kravina pokoušející být vtipná. Jako chemie mezi klukama nic moc. 38%.

Take me out (2017) (pořad) odpad!

Přiznávám, že jsem několik dílů viděl. Je to fakt gigantická kokotina, u které se můžete hodně zasmát :) . 10%.

Půlnoční kolona (1972) odpad!

Tohle není zábava ani v rámci normalizačního guláše. Paneláky pěkný, ovšem reklama na armádu se fakt nepovedla. Nejzajímavější jsou hlavní herci, protože většina lidí je v takových rolích málokdy viděla (včetně mě). 11%.

Svéráz národního lovu (1995)

To se snad nedá ani popsat :) . Některé scény ukazují esenciální zdroj/povahu ruského člověka :) . 60%.