Narcos - Návrat do Cali (2017) (epizoda)

Vítězství - (ne)vítězství, systém a v něm mezera. Cali kartel dopsal svůj příběh...85%.

Narcos - Todos Los Hombres del Presidente (2017) (epizoda)

Miguel, prezident a hlavně celé je to perfektně napínavé/intenzivní/chytré. Vrchol celé série, kde se opravdu těžko hledají chyby. 94%.

Mečiar (2017)

Retrospektivní pohled do slovenské moderní historie (dětskýma) očima autorky. Má to takový zvláštní atmosférický podtón. Hodně archivních záběrů je skvěle vypovídajících. O Mečiarovi je to jen první pohled. Daleko více to bilancuje samotný národ, jenž se stále motá ve stejném kruhu. Závěr je mrazivý + jak se tvoří na zakázku lidu nový Mečiar...uf, tohle by měli vidět všichni lidé (nejen) na Slovensku. 76%.

Narcos - Convivir (2017) (epizoda)

Návrat fajn vedlejších postav. V tomhle je Narcos je strašně silný. I druhořadé postavy mají svůj příběh a význam. 86%

Olověný chléb (1953)

Vypravěč je určitá přidaná hodnota. Film o mezigenerační (politické) soudržnosti. O tom, že jednota a charakter jsou nejvíc cool. Démon Besser opět úřaduje, no a pan Nedbal je prostě boreček. Jinak se zde objevili v mladém věku známý herci (Sovák, Kopecký, Tříska, Brejchová). Závěr v Rudých Letnicích, kde se střílelo do dětí - to je proč se člověk na padesátkové československé filmy dívá :) . 38%.

Superdebata: Poslední slovo (2017) (pořad)

Dobře jsem se pobavil :) . Babiš teda rozjel hodně velkou bizarshow. Kmotr moralizuje na téma kmotři u samuraje...wtf? :) . 57%.

Duel Jaromíra Soukupa (2017) (pořad)

Soukup je asi nejhorší moderátor na světě :) . Když sračky, tak pořádné - pan generální ředitel je však s touto estrádou úspěšný. To je fakt. 25%.

Nova Duel (2017) (pořad)

Zaorálek argumentačně prohrál...pro Babiše to byla snadná potrava. Ray tak nějak pohrdal oběma ;) . 38%.

Akce B (1951)

Ukrajinští zlosynové v poloakční propagandě své doby proti našim kluķům. 30%.