Somnio (2016)

Pro mě to nemělo takové tempo a hlavně mě to moc nevtáhlo. Jinak to nemá špatnou myšlenku a určitě to má potenciál nějaké lidí oslovit. 51%.

Dravci (1999)

Příjemně úchylný filmeček s fajn herci. I po letech se na něho rád podívám. Hlavně vám zvedne apetit :) . Papat (masíčko) se musí Karolínko :) . 79%.

Osudový dotek (2004)

Řešení v rovnici a jen malé mávnutí motýlích křídel, jenž může změnit váš osobní (celý) vesmír. Závěr snímku byl logický/správný...ale co když to jde i bez oběti? 84%.

Bába z ledu (2017)

Velmi civilní, velmi autentické...lidský život, tíha bytí a zároveň poznání/chtění po naplňujících vztazích. Láska a osobní štěstí jako "obyčejná" nutnost. 72%. PS: Pavla má rád (pozitivní, přirozený člověk) - byl to vždy sympaťák a takovou roli si zasloužil.

Mnichov (2005)

Bana o něčem pochybuje, já o ničem. 67%.

Baader Meinhof Komplex (2008)

Hodně silné v dlouhém vyprávění, které je stále více a více vtahující. Ten film zpracoval hodně informací a zároveň je nezjednodušil. Jedinečný kinematografický vhled do historické kapitoly Německa. 86%.

Znamení ve zdi (2002)

Zvláštní atmosféra a v ní originální temné motivy. Osvobodit se z vězení má svou cenu...75%. PS: Velmi nedoceněný snímek.

Narcos - Sin Salida (2017) (epizoda)

Jdou po mě jdou, jdou na každým rohu maj fotku mou. Hra na kočku a myš + plány se začínají měnit. Napínavé je to stále a bude ještě víc...84%.

Ratatouille (2007)

Roztomilá vařící kryska si jde za svým snem a nic jí nemůže zastavit :) ...dost povedený animák. 80%.

Kolos (2016)

Originální, avšak nevytěžený námět. Film ztratil hodně času na začátku a hlavně nerozvinul psychologickou rovinou obou aktéru. Tam se dalo jít hodně do hloubky. Navíc tam byl prostor pro filozofii, abstrakci atd. 60%.