Jigy

Jiří Nosek

okres Praha

<< předchozí 1 2 3 4 8 11 14
    • 20.11.2019  16:09
    Legion (TV seriál) (2017)

Přestal jsem to sledovat po 2. sérii. První mě zaujala, druhá silně zklamala. Na trhu jsou jistě lepší seriály než tento, tak proč ztrácet čas i třetí řadou?

• 8.10.2019  21:37
    Marta (TV pořad) (2019)

Úroveň moderátora a pořadu neodpovídá hodnocení na ČSFD. Bohužel je ještě příliš mírné. :-)

• 7.10.2019  22:30
    Joker (2019)

Herecký, filmový, komiksový meisterstuck. Už dlouho jsem neviděl takto poctivé psychologické dílo. A to, že pojednává asi o nejlepším záporákovi a nejznámějším psychopatovi komiksového světa je bod navíc. Nemám rád omalovánkový svět Marvela a dávám přednost temnému a naturalistickému DC. Špína, zmar, zoufalost a rozbité společnost, to je Gotham. A zde vládne jen jeden král, který vše ztělesňuje ve své osobě. Joker je legenda, Joaquin je Joker.

• 3.10.2019  23:19

Velmi úctihodné rozloučení. Až mi je líto, že tato postava opouští plátna kin. Sbohem Johne.

• 1.7.2019  21:32

Na filmu je vidět, že do něj sáhl Disney a to nikdy nedělá dobrotu. Přesto musím, říct, že se mi X-meni velmi líbili a užil jsem si je. Sice se jedná o nejslabší díl série, ale i tak nadstandartní podívanou. Jediné čeho lituji je, že neuvidím, jak by film vypadal bez zásahu Marveláku, který celý koncept viditelně narušil.

• 24.4.2019  09:49
    Shazam! (2019)

Shazam! je jednoduchý, předvídatelný a bohužel se snaží přiblížit Marvelu, což je škoda. Na druhou stranu netlačí na humor za každou cenu a velmi dobře plyne. V podstatě se jedná o dvě hodiny dobré nápadité zábavy na kterou se opět rád podívám. Kdyby však nebylo občasné Marvel kýčovitosti, bylo by to lepší.

• 15.4.2019  12:23

Velmi nadstandardní atmosférický horor.

• 7.4.2019  20:03
    Dumbo (2019)

Krásný film s duší, který vrací do dětství.

• 3.2.2019  00:00
    Venom (2018)

Nechápu jak se Tom Hardy mohl upsat k něčemu tak strašnému. Nenapadá mně jedna jediná věc, která my mně zaujala, nebo se dala pochválit. Bylo to nudné, dlouhé, zbytečné, trapné (jestli se někdo smál Martě, tak to ještě neslyšel looser teorii) a i efekte nestály za moc. Totálně zbytečný film o zbytečné postavě, která byla vytržená z kontextu a ještě povýšena na hrdinu. Takto vysoké hodnocení je mi vážně záhadou. Venom je je velký kus ničeho zabalený do značky Marvel s účelem podojit diváky o další peníze. A to jsem myslel, že Black Panther je Marvelovské dno.

• 2.2.2019  22:13
    Escobar (2017)

Kdybych neznal Narcos, tak by se mi to možná líbilo. Ale takhle to je jen zrychlená, ohlodaná verze úžasného seriálu.

• 27.12.2018  01:00

Už dlouho jsem nefandil padouchovi, aby všechny sejmul. Každou minutou plné pořád těch samých scén, nucených vtipů a klišé jsem mu fandil o to víc. Na konci to skoro vyšlo. Rozpustil bych ještě Black widow a bylo by to téměř dokonalé. V dalším filmu bych dokopal druhou půlku trapáků a můžeme jít konečně dál. Dvě hvězdy jen za smrt půlky osazenstva.

• 25.12.2018  17:53
    Kouzelník Žito (TV film) (2018)

Nejhorší štědrovečerní pohádka za poslední dekádu. Tady nefunguje nic až na trapnost celého výtvoru.

• 18.12.2018  09:26
    Aquaman (2018)

Čekání na Aquamana se vyplatilo. Bez debat bych ho společně s Deadpoolem zařadil mezi dvě nejlepší komiksovky letoška. Jak se říká, to nejlepší nakonec. Skvěle střižené scény obohacené vhodným a úderným soundtrackem, krásný vizuál, skvělý střih.... takto bych mohl pokračovat. Film byl vtipný, ale na rozdíl od Marvela nenucený. Nesnažil se být za každou cenu cool, akční a přitom komedie. Přesto, že příběh nebyl složitý, byl pěkně strukturovaný a bylo v něm od každého něco. Velmi se povedla Black Manta, která je přesně podle předlohy a do budoucna by z ní mohl dostat více prostoru. A co se týká hereckého obsazení, asi nemohlo být lepší, Mamoa si roli prostě užíval, Amber je sexy a dokonce u toho hraje a Patrick si střihl skvělého záporáka. Dokonce i Lundgren překvapil. Prostě plnohodnotné ukončení filmového roku v podání DC.

• 24.10.2018  19:54

Filmově to není špatné. Prostě film na jedno shlédnutí. Ale klidně by se to mohlo jmenovat Procházka, nebo Karel, protože ze světa Star Wars to má jen prostředí a pár postav. Jinak prostě tuctový film, který mohl být třeba o ninjovi.

• 25.8.2018  00:24

Tak krásně jemný, lidský a příjemný film jsem už dlouho neviděl. Smutné a veselé zároveň.

• 31.7.2018  10:58

Velmi milé překvapení. Hotel Artemis není mlátička, ani vyvražďovačka, ale lehký psychologický thriller. Setkáním několika různorodých postav se rozjíždí vnitřní chemie sympatií a nenávisti a všemu kraluje skvělá Jodie Foster. Od filmu jsem nic nečekal a místní komentáře mně připravili spíše na zklamání. Já naopak dostal velmi zajímavý film, která si nehraje na cool efekty nabitý hit, ale spoléhá na herecké výkony a velmi zajímavé prostředí. Hotel není nic extra originálního, ale přesto potěší.

• 31.7.2018  10:13

Wakanda brak. Nic jiného mně nenapadá, trapné, umělé, nevtipné. Herecky hrozné, scénáristicky pitomé (na to jsem si u Marvela už zvykl), ale celý koncept je prostě o ničem. Jen další postava, dojička na důvěřivce pod značkou Marvel.

• 29.3.2018  13:28

Velmi křehké rodinné vztahy. Autoři vsadili na ověřený koncept Marvelovek, použili vtipy z jedničky, přidali roztomiloučký stromeček a trapnou hmyzačku s anténkami. Jediné co drží film nad vodou je pár dobrých scén a hudba. Po skvělé jedničce se tak i Strážci přiblížili braku Marvelovek.

• 29.3.2018  13:21
    Mumie (2017)

Úplně zbytečný pokus vytvořit nový vesmír z klasických příšer a postav. Bylo to tu zde již několikrát a nikdy to nefungovalo. A ani Tom Cruise to nezachrání.

• 29.3.2018  13:19
    Dunkerk (2017)

Takto si válečný film nepředstavuji. Dlouhý, umorousaný, bez akce. Hudba sice dobře drží atmosféru, ale z prostředí jsem necítil tíhu okamžiku. Sem tam se snesla bomba a občas někdo vystřelil. Celý boj je zkrácen do leteckého souboje jednoho! bombardéru a několika stíhaček. Jestli takhle vypadalo německá ofenzíva, tak se nedivím, že jim všichni utekli. Stejně tak sázka na přeskákaný děj nebyla šťastná. Postavy mi přišly vizuálně podobné a orientace mezi nimi byla matoucí. Vše se zúžilo na mokrého a suchého vojáka.

• 29.3.2018  13:13

Příšerně dlouhé a zbytečné pokračování skvělého filmu z roku 85. to co fungovalo v jedničce dnes již nemá to kouzlo. Děj byl uměle natahován a prodlužován a chvílemi jsem se nachytal při tom, že se nudím. Herecká dvojice Gosling x Ford a příjemná atmosféra podkreslaná známými motivy je to jediné díky čemu dávám aspoň průměr.

• 28.3.2018  23:20

Film to nebyl špatný. Pár dobrých narážek, odkazů a postav s gamerské historie. Ale to je vše, žádná přidaná hodnota, žádné překvapení. Příběh je lineární, milionkrát ohraný a ze strany Spielberga mi to přijde jako rutina. Prostě natočil co se čekalo. Přidal plno efektů a digibordelu. Ale tím v dnešní době neohromí. Celkově tak film vlastně nepřináší nic, než chvilkové uvolnění, několik potěšujících scén............ ale stačí to?

• 21.3.2018  13:08

Ukrutně špatně natočená, sestříhaný a ozvučený film. Herecké výkony jsou děsné, příběh mdlý. Sledovat tohle dílo bylo za trest a už ho nikdy nechci vidět.

• 18.3.2018  17:27
    Wonder Woman (2017)

Velké komiksové překvapení. Scéna s čištěním zákopů a městečka se už na vždy zapíše mezi mé BEST. Ke všemu film skvěle zapadá do celého konceptu DC. Přibližuje postavu Diany a tím, že je situován do roku 1918 získává atmosféra velmi originální nádech. Ke čemu Gal Gadot je jako WW úžasná, těžko mohli vybrat lépe. :-)

• 18.3.2018  17:11

Není lepší představitel komiksové postavy než je Jackman ve Wolverinovi. Na jednu stranu mi je líto, že ho již v této roli neuvidím. Na druhou stranu si lepší rozlučku nedokážu představit. Scéna, kdy čistí hotel se jednou zapíše mezi ty legendární.

• 18.3.2018  17:09
    To (2017)

Konečně někdo natočil pořádný horror, kdy si člověk užívá atmosféru, děj a především dokonale zahraného klauna. Po mnoha letech jsem vyrazil do kina a nelitoval jsem. Víc takových filmů a tento žánr se snad konečně zase zvedne, protože To je jen malou kapkou ve vodách umírajícího žánru.

• 18.3.2018  17:06
    Skryté zlo (2017)

Totálně prázdné nic. Ani horor ani film. Zbytečné, bez napětí, strachu a atmosféry. Horrory jsou poslední slabou částí Hollywoodu, ale tenhle patří k totálnímu braku.

• 18.3.2018  17:04
    Temná věž (2017)

Jako velký fanoušek a čtenář Temné věže mohu říct jen? "To si děláte srandu? Zbrakovat skvělou sérii a udělat z ní nesmyslný a duchaprázdný shit? Tady nefunguje nic, ani závěrečné titulky."

• 18.3.2018  17:01

Úplně o ničem. Hrozné obsazení, scénář i pokus vykrádat klasické anime. Ztráta času, která jednou stačila.

• 18.3.2018  16:58

Iron Spider v hlavní roli Downey Jr. Tohle bylo proboha co? Smrt pavouka v přímém přenosu? Už x-tá verze horší než všechny před tím dohromady (a to jsem myslel, že to nejde) Bylo to tak děsné cool a funny a in, až se mi z toho chtělo zvracet. Holland je totálně nesympatický. Scénář s dialogy psal pouliční pisálek, kterého našli před studiem? Marvelovky jsou všeobecně děsný brak, ale Spidermana jsem měl rád. Teď je mrtvý.

<< předchozí 1 2 3 4 8 11 14