Total Recall (2012)

Na Kate se važně dobře kouká, je to neskutečně sexi ženská a dobrá herečka. Stejně tak úchvatný byl i interaktivní futuristický svět, který nám byl ve filmu představen. Celkově musim říct, že jsem se nenudíl, film měl spád a pěkně utíkal. Děl byl oproti předchúdci pozměněn, takže zůstala poze kostra a podobná myšlenka. Nic světoborného, ale zabavilo mě to. Jo a i efekty a soundtrack jsou super.

RRRrrrr !!! (2004)

Promiň zlato, ale vážně nemůžu jinak.

Svět hledá superhrdinu! (2006) (pořad)

U tohodle jsem se vážně nasmál. Co ty lidi jsou schopni udělat aby se stali kreslenou postavičkou a vyrovnali se svým hrdinům je užasné. A ty jejich jména a kostýmy a fantazie, užasný............. vážně.

Flash Gordon (1980)

Skvělá komedie. Jako dítě jsem ji docela žral.

Méďa (2012)

Rozhodně nejlepší komedie roku. Griffiny jsem sledoval a celkem mě bavili a na první filmový kousek od MacFalana jsem tedy byl celkem zvědavý. Trošku jsem se obával, aby to se svým humorem nepřeháněl jak se mu to občas u výše zmíněného seriálu stávalo, ale naštěstí je výsledek dokonalý. Dějová linie je sice velmi předvídatelná, ale to vůbec neubírá na výsledku, který představuje obrovskou porci zábavy. Kouknu se ještě dvakrát a pak možná hvězdičku přidám.

Dallas (1978) (seriál)

tak tohle je přece klasika dlouhosáhlých telenovel. Po revoluci jsem na tomto seriálu rost a i přesto, že dnes bych ho považoval za slabí, mám k němu nostalgický vztah. Ale na druhou stranu, když vidim Cesty domu a Ordinaci, mám chuť dát plnou palbu.

Přátelé (1994) (seriál)

Nemůžu si pomoci, ale tento seriál mě nenadchl jako většinu lidí zde. Jako vtipně to občas je, ale osobne znám mnoho jiných a lepších sitcomů na které se rád kouknu. U přátel mi stačí jeden díl, který občas někdy chytim a je mi jasné, že další nutně vidět nemusim.

Drákuloviny (1995)

Pamatuji si, jak jsem se u tohoto filmu jako dítě děsně řechtal......... a zasměju se i dnes.

Záblesky chladné neděle (2012)

Skutečně nevim co říct. Jak film vůbec pojmout a jak ho hodnotit. Rozhodně to nebyl propadák a vlastně to nebylo špatné, ale........ děj byl takový neuchopitelný, po celou dobu jsem nevěděl co se na plátně děje a najednou střh a konec. Herecké výkony tak normální. Režije taky. Celej film byl "normálně" českej a tak se musí brát.

Abraham Lincoln: Lovec upírů (2012)

Co se vše člověk nedoví, takže nakonec občanská válka byla proti upírům. No to jsou mi věci. Celý film je děsná slátanina, kde se lepí nic na nic. Nudil jsem se u toho podobně jako u Ghoust Ridera 2, ale na druhou stranu to bylo přece jen o něco lepší, některé akční sekvence jsou povedené a někdy se tam dobře mlátí........... no....... to je asi jedinej klad celého filmu. Myslim, že si s tímto materiálem mohli pohrát více a hlavně obsadit lepšího Lincolna.