Killing Ground (2016)

Jeden z těch drsnějších survival filmů, kde se s tím fakt neserou - jakože chráněno tady není ani sotva roční dítě...

Byla to divoká noc (2015)

Jak mi tohle mohlo uniknout?! Komedie, která zase trošku zvedá ze země - typu Prciček, Zahulíme uvidíme, Šéfů na zabití a Pařby ve vegas. Pecka! Doporučuju bejt podpořenej kapkou chlastu a troškou toho, co ve filmu tak dlouho sháněj :D. Z některejch scén jsem šel do komatu.

Robinsonův ostrov (2017) (pořad)

Nevěřil jsem tomu, na tv se již nějaký pátek nedívám, ale dali jsme tomu s přítelkyní šanci a WAU! Upřímně mě to pozitivně překvapilo - výběr soutěžících, poměrně hezky zpracované soutěže (fakt jsem to stavění štábu v tom vedru nezáviděl) a docela i dobrý střih, respektive není nejhorší :). Ze začátku nás trochu polekal moderátor, který působil jak pre alfa verze umělé inteligence bez jakékoliv emoční vybavenosti, ale nakonec jsme si na něj zvykli a zlepšil se, pes. Místy se to zvlášť po sloučení trochu táhne, ale jinak je to pěkné zpestření pondělních a středečních večerů zvlášť v zimním období :). Good job a jsem docela i rád, že už rekruitují pro druhou řadu. Taky mě na tom HLAVNĚ baví to, že to není 100% faleš (teda doufám), jako u prostřena či výměny manželek, které se tváří tak opravdově a přitom je vše naskriptováno.

Resident Evil: Poslední kapitola (2016) odpad!

Jsem v půlce filmu a už na to fakt nemám. Doufám, že ten zkurvysyn už nikdy nic nenatočí a hlavně nenapíše.

Zlato (2016)

Matthew opět excelentní...

Ledová archa (2013)

Nářez jak hovado, překvápko roku.

Za každou cenu (2016)

Herecky zvládnuté na jedničku. Scénář absolutně o hovně, nuda.