Amazing Spider-Man 2 (2014)

Za sebe říkám,povedenější než jednička,pár vtípků pobaví,ale stále tomu chybí šmrnc,jaký měla Raimiho trilogie.Třeba trojka překvapí.

G.I. Joe 2: Odveta (2013)

Na rozdíl od jedničky jsem se bavil.Je to možná dětské,ale kdo z nás jako malý doma nějakou tu figurku G.I. Joe neměl a nehrál si zrovna na tento film:-)

The Geek (1971)

Asi zřejmě vtip,dál to nehodlám nějak komentovat.

Madagaskar 3 (2012)

Ratatadadadá cirkus afro.... Podtrženo sečteno,tuze fun animák:-)

Doktor od jezera hrochů (2010) odpad!

Troška je idiot,který s natáčením filmů měl skončit po prvních dvou dílech trilogie Slunce seno.Pokud se dívám na finanční úspěchy jeho filmů,tak mě napadá,že celá republika je buď Troškova rodina a nebo banda blbů bez jakéhokoliv vkusu.

Expendables: Postradatelní 3 (2014)

Opět zklamání,jen se střílí,nikde žádná krev,masakr,nic(přístupnost dětem je sakra znát). Stále očekávám víc,než dostávám a nevěřím,že se to dalším pokračováním změní.

Robocop (2014)

Remake,který zase dostal za úkol natočit zoufalec,který má na kontě tři filmy a originál nikdy neviděl. Brutalitu dám pryč,místo toho se tam budu snažit nacpat nějaký emoce,rodinu a to by bylo abych se na rating přístupné od 12ti let nedostal.Tak asi takhle nějak probíhalo uvažování,zoufalého pana režiséra,když si poprvé přečetl scénář.Podle hodnocení zde děcka mu to žerou.Plus:sběratelský steelbook je úžasný.

Rychle a zběsile 6 (2013)

Pětka zůstává nepřekonána a režisér a herci si v bonusových materiálech můžou tlachat co chtějí,na rozdíl od předchozího dílu zde není jediná scéna,kterou bych si pamatoval po vypnutí přehrávače.

Thor: Temný svět (2013)

Thor je nudnej trapák,jedničku opravdu vidět nechci.