• Krátkometrážní

Austin Stevens - Pán hadů (2004) (seriál)

Rádoby akční zhovadilost, která až moc tlačí na pilu a působí nehorázně trapně: "Dochází mi zásoby a voda. Jestli nenajdu křovináře do dvou hodin, budu to muset zabalit." (jasně. a pětičlennej natáčecí štáb asi nic nepapá a kamery si nabíjet nemusej :) nicméně respekt za procházení džunglí v bílejch botaskách... to se jen tak nevidí! ) Porovnávat tohohle maníka s Irwinem je urážka legendy. Láska ke zvířatům i charisma mi nějak uniká.

Talentmania (2010) (pořad) odpad!

Epic Fail !

Seznam se bezpečně (2009)

Dejte si na internetu bacha, všichni vás tam chtějí znásilnit. Protože když vaše dcerka někoho pozná v reálu v báru nebo na diskotéce, je to vždycky pohodář a nemůže se jí nic stát... chápu, co se dokument snaží říct, a asi je tahle zbytečně vyhrocená novácká forma ku prospěchu věci, ale já to nemám rád.

Expendables: Postradatelní (2010)

Člověk od takového filmu nečeká žádný velký gesta, co se týče příběhu, ale právě nevyváženej scénář je to, co film nejvíc sráží. Gradace je totiž špatná (bohužel občas i u jednotlivých akčních scén) a motivace postav stupidní. I novej Rambo na tom byl mnohem líp. Naštěstí obsazení a akce fungují většinou skvěle, pokud nemáte problém s over the top akcí - je to daleko přehlednější a zábavnější než A-Team. PS: 'Nováček' Statham jasně kraluje na všech frontách. 3,5 *

Say Goodnight (2008)

Výborná nezávislá komedie o vztazích, nejblíže asi připomínající předloňský Young People Fucking. Je to sranda jako hrom, hlavně Aaron Paul (Jesse z Breaking Bad) hláškuje jako o život a celý se to nese ve Smithovsky vulgární dialogové rovině. Doporučuju.

Malý Velký Bojovník (2010)

Tuhle postavu si Jackie prostě napsal na míru a je to znát... dost dobrý :) očekávání akrobatických kousků u každé Chanovky ničí zážitek, už se na to lidi vybodněte. Je mu pětapade! Jackie zraje jako sviňa a já ho mám snad ještě radši, když vypráví střelený historky od srdce, než když dělá ty svoje vylomeniny.

Repo Men (2010)

Svižně natočený, výborně zahraný, skvěle použitá hudba. Akční scény (především ta hlavní) perfektně šlapou a zpracováním, dynamikou i hudebním podmazem dost připomínají Kick-Ass. Navíc mezi Whitakerem a Lawem proudí hmatatelná chemie. Je to sice jednohubka, ale hodně chutná.

Machři (2010)

Trapná kravina bez nápadu, která si nezaslouží pozornost.