Reklama
Reklama
ČSFD projekce
Motorkáři
ČSFD.cz
Hledat
Podrobné vyhledávání
Můj účet
Ovládací panel
Přihlášení
Registrace
Zapomenuté heslo
Přidat film
Přidat tvůrce
Novinky
Televize
Kino
VOD
Žebříčky
Blu-ray
DVD
Žánry
NEW
Ocenění
Uživatelé
Diskuze
Shop
další
Novinky
Televize
Kino
VOD
Žebříčky
Blu-ray
DVD
Žánry
NEW
Ocenění
Uživatelé
Diskuze
Shop
5 fanoušků
/ 3 body
yugy
Tomáš Jurkas
Česko
Nejsledovanější
žánry
žánry
/
typy
typy
/
původy
původy
Komedie
Akční
Drama
Animovaný
Sci-Fi
film
seriál
pořad
TV film
divadelní…
USA
Velká Británie
Česko
Německo
Francie
Přehled
O mně
Hodnocení
Recenze
Deníček
Oblíbené
Filmotéka
Zajímavosti
Obsahy
Biografie
další
Přehled
O mně
Hodnocení
Recenze
Deníček
Oblíbené
Filmotéka
Zajímavosti
Obsahy
Biografie
Filmy
Seriály
Pořady
Herci
Herečky
Režiséři
Skladatelé
Scenáristé
Spisovatelé
Kameramani
další
Filmy
Seriály
Pořady
Herci
Herečky
Režiséři
Skladatelé
Scenáristé
Spisovatelé
Kameramani
Oblíbené filmy
(10)
Hvězdná pěchota
(1997)
Master & Commander: Odvrácená strana světa
(2003)
Život pod vodou
(2004)
Ztraceni v Mnichově
(2015)
Jednotka příliš rychlého nasazení
(2007)
Scott Pilgrim proti zbytku světa
(2010)
Vykoupení z věznice Shawshank
(1994)
Láska nebeská
(2003)
Svatební cesta do Jiljí
(1983)
Hardcore Henry
(2015)
Napsat zprávu
Přidat do oblíbených
Ovládací panel
3 body
Fanklub
(5)
Terzeus
eX.ik
Kate_X
Orici
vykto
Časové pásmo bylo změněno