Čarovný duben (1991)

Celkový dojem bol dobrý, ale spočiatku ma dámy rozčuľovali. Ani prostredie ma nepresvedčilo o tom, že páni skutočne zmenili motiváciu a za pár dní čierna zružovela. Ale možno keby som mala inú náladu tak uverím. Takto je to za tri celkom pohodové hviezdičky ktoré zabezpečila okrem iného aj stopáž.

Mamma Mia! (2008)

Sedela som v kine a chcela som tancovať, byť mladá, veselá a šťastná alebo stará, veselá a šťastná. Smiala som sa nahlas a sála bola plná tej radosti. Dá sa od filmu čakať viac? Že dobrý strih, obraz, zmyslupné a intelektuálne potešenie, skvelú kameru? Ano... ale to všetko sú len prostriedky pre uspokonie diváka. A mne nič také nechýbalo...bola som plne uspokojená. PS: pozrela som si to aj doma na DVD a musim povedať, že to nie je to čo kino..hneď je o hviezdičku menej...

Bathory (2008)

Jakubisko je umelec zobrazujúci vlastný svet. Tak ako Kľúčikov, je aj jeho pohľad na skutočnosť nezameniteľný. Miestami mi jeho originálne vklady zosobnené napr. Polívkom a Mádlom, narúšali inak celkom slušnú dramatičnosť snímky. Vynimočne naplneným provinčným kinom sa však ozýval smiech, či naopak, rezonovalo ticho - to všetko naznačuje prítomnosť emócií a to predsa ide. Čo sa týka obsahu - mám rada iný pohľad - a páčil sa mi reverz krvavej grófky. Bola príťažlivá, krásna a hodná lásky - hoci aj samotného palatína. Viem si predstaviť, že by to bolo hoci presne takto - veď sme vo fabrike na sny. PS: keby som bola producent, zmenila by som obsadenie niektorých úloh - niečo však mohol spôsobiť aj dabing. Scenáru chýba tiež hĺbka a ostáva tak iba ďalšou Jakubiskovou rozprávkou pre dospelých.

Goyovy přízraky (2006)

Naozaj môže niekto veriť, že všetko je vôľa Božia? Sme ochotní akceptovať tak neuveriteľnú krutosť a ospravedľovať ju vyššou mocou? Môžeme inkvizíciu nazvať neľudskou, keď bola dielom človeka? Je normálne že vedľa seba takto koexistuje krása a hnus? Mnoho otázok mi prebehlo hlavou, keď sa mi ježili chlpy z odporu, že napriek všetkému k tomuto druhu patrím. A môžeme svoju históriu tisíckrát nazvať krutým vekom či hrubosťou doby - stále sa opakuje. Sme jednoducho .... chcela som napísať hovädá, ale to je urážka omnoho úctyhodnejšieho druhu ... sme ľudia - a je to najhoršia zo všetkých nadávok.

Lemra líná (2006)

V porovnaní so striptérom bežiacim súbežne na susednom kanále bola toto výborná komédia. Nie, že by som sa váľala smiechom, ale aspoň som neplakala od zúfalstva.

Deuce Bigalow: Dobrej striptér (1999) odpad!

Boli momenty keď som musela vstať a odísť. A tak som umyla najprv riady, potom sporák a nakoniec ešte aj prach na pár poličkách. Nemehlá a trapáci cítia občas potrebu vidieť aspoň na plátne že sú aj horší? Ak nie, tak vôbec nerozumiem, načo niečo takého stupídne vzniká.

Žbluňk! (1984)

Ako dieťaťu sa mi to veľmi páčilo. Dnes to neviem objektívne zhodnotiť.

Kutyil s.r.o. (2008) (seriál)

Dobrovoľne by som pri takom nudnom humore nikdy nemárnila čas. Takto si k tomu vezmem knihu a občas sa aj zasmejem.

Let Fénixe (2004)

Jediné čo ma donútilo dvihnúť zrak od knihy bol Giovanni Ribisi, inak ma pri čitaní rušila len hudba.