Hitman (2007)

Jako fanoušek herní série jsem zdrcen. Nebudu si plácat tím, že ten film je špatně především jakou film a až potom jako adaptace kultovní herní série. Je to prostě jeden velkej nesmysl a nikdy by se na něj neměl dívat. Nikdy.

Arrow (2012) (seriál)

(hodnotím po pěti dílech) Mohl by to být zajímavý seriál, kdyby napsal dialogy někdo, kdo mluví s lidmi a kdyby stejný peníze, který vrazili do slušných akčních scén a parkourových vložek vrazili taky do produkce zbytku (interiéry). Jo a vyserte se už na ty make-upy, všichni vypadaj jako voskový figuríny.

Revoluce (2012) (seriál)

Nesmysl. Od tupého příběhu, přes nesmyslně čisťoučký svět a na první pohled viditelné logické kiksy, až po trapné dialogy a legrační herecké výkony. Jeden velký vyšťavený nesmysl.

Zakázaná zóna (2010)

Čtyři hvězdy. Kdo není ulítlej na nízkorozpočtový post-apo road movies jako já, odečte hvězdičku.

Philadelphia (1993)

Další unylej slzodojnej canc s Tomem Hanksem. Denzel Washington (jako jediný) přesvědčil.

Světová invaze (2011)

Patetický až na samotnou hranu trapnosti. Ale pekelně hezky to odsejpá, vybuchuje a huláká. Byl jsem v pokušení dát čtyři, nakonec jenom takové hoooodně dobré tři hvězdy.

Jonesovi (2009)

David Duchovny vypadá pořád lépe a lépe, to víme všichni. Ale že Demi Moore vypadá pořád lépe a lépe (asi jí svědčí rozchod s hezounkem Kutcherem), to je pro mě novinka. Každopádně zajímavej nápad, kterej je bohužel zabitej nepřesvědčivým, nezajímavým a předpokládatelným koncem. Celkově ale stojí za shlédnutí.

Dobrou noc a hodně štěstí (2005)

Jako téměř absolvent studia, zaměřující se (mimo jiné) na tuto problematiku, musím říct, že jde o opravdu kvalitní zpracování. McCarthy byl normální píča.