Snídaně pro psy (2007)

Ujeté komedie, u které jsem se válela smíchy. Jelikož zbožňuji SG-1 a Atlantis, tak tenhle film byla pro mě povinnost. Jedniné, co mě na Snídani mrzelo, tak to, že se Chris Judge objevil jen na malou chviličku a taky by tam mohl být David Nykl. Jinak jsem nemohla z Davida alias Patricka, který zde hraje možná ještě větší pako, než je Rodney McKay. I love it!:)

Prásk (1998) (pořad) odpad!

Nechápu a nechci pochopit, proč, PROČ?!

Mr. GS (2008) (pořad) odpad!

Ne babi, s takovou lacinou televizní zábavou se opravdu nespokojím.

Vizita (2010) (pořad)

Že by se konečně začalo na Nově něco dít?

Zázraky života (2010) (seriál) odpad!

Další seriálová ubohost. Proč Primo PROČ?! Po Ano, šéfe! jsem si říkala, že by se Primácká zábava mohla dostat na nějakou tu úroveň, ale bohužel se tak nestalo. Co jsem taky měla očekávat, když je to od autorky Ordinace v růžové zahradě?

Playgirls (1995) odpad!

Jdu zvracet.

Meatrix: Příběh čuníka (2003)

Nechutné a odpudivé, jak někdo může kvůli obchodu takhle týrat zvířátka. 19.3. Jeden Svět Tábor 2010, ZŠ Bernarda Bolzana.

Nevítaní (2009)

Příběh Markéty, Honzy, Petry Jirky a druhé Markéty je velmi smutný a vypráví o tom, jaký je život, když se lišíte. Zavřou Vás do ústavu, kde trávíte téměř celý život. Dnes je ale situace mnohem lepší než za komoušů, kteří se k těmto skvělím a velmi talentovaným lidem chovali strašně. Jeden svět Tábor 2010, 19.3. 20:00 ZŠ Bernarda Bolzana.

Mr. Bean (1990) (seriál)

Tak na tomhle jsme s tátou ulítaváli stejně jako na Star Wars nebo na MASHi:).

82. Annual Academy Awards (2010) (pořad)

Zatím nehodnotím, protože jsem se nedívala, ale hrozně mě zklamalo že Oskara nedostal Morgan Freeman ani Stanley Tucci:(. Prohra Avatara byla pro mě také nepříjemným překvapením. "Jen" tři Oskary a to v technických kategoriích.:(