Talentmania (2010) (pořad) odpad!

Hele lidi, kdo si vsadí na to, kdo půjde pod drn jako první? ČeskoSlovenko má talent nebo Talentmania? Sázím na Talentmanii, kdo se přidá?:)

Česko Slovensko má talent (2010) (pořad)

Tak jo, zatím měním své hodnocení. Z toho co jsem dneska viděla na netu, tak musím říct že je to lepší, než novácká Talentmania, jsem velmi zvědavá, jestli tahle reality show dosáhne hodnocení nad sedmdesát procent, zatím to vypadá velmi nadějně. Jelikož jsem byla velmi pesimistická, tak musím některé věci vrátit zpět. Zatímco se Nova čím dál víc ztrapňuje svými pořady, Prima se tentokrát překonala, je to ta samá situace jako když vysílala Ano, šéfe! kde se potvrdilo pravidlo, že když se chce, tak to jde. Jo a dneska jsem si stáhla znělku, která je docela v poho.

Teorie velkého třesku (2007) (seriál)

Partička intošů, která o volných večerech hraje boggle v Klingonštině, Wow nebo 3D startrekovské šachy a ještě u toho cituje tři robotické zákony Isaaca Asimova, mi tu vážně chyběla. Tenhle seriál je hrozná prča, je chytrý a neuvěřitelně vtipný. Jediné, co mi vadí je ten přihlouplý sitcomovský smích. Kdyby to nebyl sitcom, ale normální seriál, bylo by to mnohem lepší.:)

Star Trek (1966) (seriál)

Zatím je to za pět, sice jsem viděla jen pár epizod, ale líbí se mi to. Moje nejoblíbenější postavy jsou Nyota Uhura a pan Spock. On je prostě ÚŽASNÝ! Sice mám radší nového Spocka z posledního filmu, ale i tenhle má něco do sebe. Seriál má na svou dobu slušné efekty a chápu co to muselo pro fanoušky znamenat, museli z toho být stejně nadšeni jako třeba my z Avatara. Moje nejoblíbenější epizoda je Platonovi nevlastní děti, kde se Uhura líbá s Kirkem, poté Trabble s Tribbly , ti chlupáčci jsou fakt sladcí a poté Čas amoku, kde je Spock suprovej:). Škoda že tahle série má jen tři řady, mohlo jich být alespoň pět.

Las Vegas: Kasino (2003) (seriál)

Není to špatný seriál. Sice nic extra, ale ráda se na něho koukám, když si krátím čas na Hvězdnou bránu, která běží hned po něm:). Taky se mi líbilo hostování Black eyed peas. Jinak pohoda, ale že bych se ně Casino dívala pořád, to ne.

Marie Antoinetta (2006)

Marie Antoinetta je pěkný film a musím říct, že mě bavil. Mám ráda historické filmy, obzvlášť když jsou o mých oblíbených osobnostech, například jako taková Králova přízeň (sestry Boleynovi) a Marie je jdením z těch filmů, u kterých si říkám, jaké by to bylo být Marií a prožít si to samé jako ona. Nevím do jaké míry je ten příběh pravdivý, o Marii vím to samé co každý, že byla údajný spoluviník státního bankrotu, rozhazovala a byla ve finále popravena. Když jsem si po filmu přečetla její životopis na netu, zjistila jsem, že film má drobné historické chyby, ale to je jedno, ale jsem ráda, že nevynechali ani Madame Sophii, i když je o ní zmínka jen na namalovaném obraze a potom ukázka jejího pohřbu. Jinak je vidět, že se režisérka pokouší přiblížit její příběh puberťákům, což se jí daří.

Rosalinda (1981) (seriál) odpad!

Jejda:).

Star Trek: Nová generace (1987) (seriál)

Whoopi Goldberg, Danny Davis, Jonatan Frakes...je opravdu nutné pokračovat?:)