Asterix a Kleopatra (1968)

Jeden čas jako malá holka jsem na to koukala pořád, bylo to zrovna v období, kdy jsem byla zblázněná do starověkého Egypta:).

Star Trek (1966) (seriál)

Zatím je to za pět, sice jsem viděla jen pár epizod, ale líbí se mi to. Moje nejoblíbenější postavy jsou Nyota Uhura a pan Spock. On je prostě ÚŽASNÝ! Sice mám radší nového Spocka z posledního filmu, ale i tenhle má něco do sebe. Seriál má na svou dobu slušné efekty a chápu co to muselo pro fanoušky znamenat, museli z toho být stejně nadšeni jako třeba my z Avatara. Moje nejoblíbenější epizoda je Platonovi nevlastní děti, kde se Uhura líbá s Kirkem, poté Trabble s Tribbly , ti chlupáčci jsou fakt sladcí a poté Čas amoku, kde je Spock suprovej:). Škoda že tahle série má jen tři řady, mohlo jich být alespoň pět.

Star Trek - Kam se dosud člověk nevydal (1966) (epizoda)

Když jsem si pustila tento úvodní díl, byl to pro mě příjemný výlet do minulosti, kdy jsem jako malý špunt Star trek stejně jako Star wars milovala, jenže pak jsem na něho nějak zapomněla a v paměti mi zůstali už jen nic neříkající obrázky. Ale nakonec přišel comeback v podobě jedenáctého Star treku a já tenhle fenomén opět začala sledovat. Je opravdu hezké se vrátit do dětství a sledovat tento úvodní díl, který má sice ucházející efekty, ale pro lidi žijící v té době to muselo být skvělé.

Tak jde čas (1965) (seriál) odpad!

Definice soap oper: dlouhý, nudný a zbytečný.

Mrazík (1964)

Jako malá jsem ho milovala. Ale po těch letech, když už jsem dospělá, nahradil tento vánoční film Otec prasátek.