Vzhůru do oblak (2009)

Krásná animovaná pohádka nejen pro děti, ale i pro dospělé! Krásně zpracované postavy a jejich pohyby, suprové hlášky, u kterých se zasmějete od srdce a vše do sebe tak nějak pěkně zapadá.

Tohle je Sparta! (2008)

Skvělá parodie na 300: Bitva u Thermopyl. Jako odpočinkový film, kterým by komedie bezpochyby měla být, naprosto geniální. Jednoduché, svižné, sexy a hlavně vtipné. Ano, je tam pár nudných scén, kdy už si budete říkat:,,To by snad stačilo!", ale ostatní hlášky a scény vás naprosto dostanou.

Brak (2002)

Co to je??? Ani ve dvě hodiny ráno na noční šichtě se na to nedalo dívat, opravdu ne! Naservírovat takový film je urážka českého diváka.

Amores perros - Láska je kurva (2000)

Thriller, drama? Ani náhodou! Velké očekávání, ovšem o to větší zklamání a shlédnutí filmu na dvakrát, jelikož jsem se opravdu nudil. Odvyprávění příběhů několika lidí bez napětí, zápletky,vtipu...prostě bez ničeho. Zdlouhavé scény o ničem, žádné zvraty, překvapení. Děj se táhne stále na jedné klidné vlně a to celé 2,5 hodiny. Až poslední část o Beranovi trochu vtáhne, ale jinak nic.

Nebezpečné hry 3 (2005) (TV film)

Tak tohle opravdu ne! Jediné, na co se dá v tomto kousku koukat, jsou pěkné, spoře oděné slečny, které mají navíc neskutečnou sílu, jelikož roztlačit v blátě zapadlé a do stromu nabourané 2,5 tunové vozidlo je opravdu nadlidský výkon... Mix lehké erotiky a rádoby krimi zápletky, ve které se střídá jedna filmařská minela za druhou a vše je korunováno neskutečnými zvraty v ději. Když by to bylo natočeno jako erotická komedie, tak proč ne, ale v tomhle podání.....

Nedotknutelní (2011)

Ač tenhle typ filmů opravdu nemusím, byl jsem velice překvapen, jak jsem si ho vychutnal, užil, od srdce se zasmál a vlastně ho zhltnul na jedno nadechnutí. Ač se mi ze začátku jevil film jako velice odpočinkový až nudný, opak byl pravdou. Opravdu velice silný zážitek, vřele doporučuji.

23 (2007)

Zajímavé mysteriózní téma, ovšem nezajímavě a nezáživně natočené. Film se tváří, že vás vtáhne do děje, budete se bát, přemýšlet a téměř bez dechu sledovat vývoj děje a hlavně odhalení hlavní postavy, která pátrá po svém zapomenutém-minulém JÁ. Ale místo toho sedíte a přemýšlíte nad vším možným, jen ne nad podstatou filmu a rychle chcete být na konci a zjistit, jak to bylo, když už jste se začli dívat

Žhavé výstřely (1991)

Jedna z nejlepších parodií na americké akční filmy. Kam se hrabe např. Scary Movie:Děsnej biják. Snad všechny postavy, včetně těch nejvedlejších a nejpodřadnějších, jsou vyobrazeny a ztvárněny tak směšně, jak to jen jde a nikoliv „na sílu“. Každá scéna u mě vyvolala salvu smíchu a tuto komedii snad nejde okoukat, vždy zaručeně pobaví a když si budete potřebovat odskočit, vždy si film zastavíte, abyste nepřišli ani o minutu.

96 hodin (2008)

Perfektní akční film bez hluchých míst a s jednoduchou dějovou linií. Od začátku má děj spád a svižnost, celý film je protkán mnoha akčními scénami, které nejsou nikterak nerealisticky nafouklé, a role hlavního hrdiny, bývalého elitního agenta tajné služby, v podání Liama Neesona, je opravdu perfektně ztvárněna.

Hele vole, kde mám káru? (2000)

Klasická americká teenagerská komedie, u které si odpočinete a pokud to budete brát opravdu jen jako zábavu bez očekávání silného kulturního zážitku, tak si ji i užijete. Není zde nouze o pěkné pokoukání na mladá ženská těla, ale ani o opravdu humorné scény a pár hlášek, které jsem slyšel už v reálném životě. A celé se to odehrává kolem velice žádané věcičky s názvem PŘEVADĚČ SPOJITOSTI.