Dark (2017) (seriál)

Nápad možná dobrý, atmosféra fajn, ale teda je to šíleně utahaný, zdlouhavý, žádná změna rytmu..slabota.

Papírový dům (Netflix verze) - Série 5 (2021) (série)

5. série jen potvrdila dopad na dno, který začal 3. sérií. Naprosté nesmysly, kdy ženská v 9. měsíci těhotenství běhá jak laňka, téměř všichni jsou neprůstřelní, zbraně mají neomezenou munici, všichni umí ovládat vše...no totální rádoby akční hovadina

Papírový dům (Netflix verze) (2017) (seriál)

Jestli chcete zůstat u toho dobrého, mrkněte jen na první dvě série, od 3. to jde z kopce. Momentálně jsem uprostřed 4. a říkám si, kam až to může klesnout sakra? Proč z takového dobrého nápadu/seriálu, udělali takovou nesmyslnou sr..ku???

Vyšehrad: Fylm (2022)

Seriál mi přišel o malinko lepší, přeci jen. Odpočinková, ničím nepřekvapující, sprostá komedie. Zasmál jsme se všeho všudy 4 krát.

Zvrhlost (2019)

Určitě stojí za vidění. Rozdíl od "klasických" detektivních thrilerů markantní, ponurá atmosféra v kontrastu s krásnou krajinou, temný příběh a ne úplně standardní konec...

Miss Hanoi (2018)

Nebýt hlášek a hereckého výkonu Davida Novotného, tak film nekoukatelný.

Monos (2019)

Opět asi nerozumím "umění", ale tohle teda ne. Bez akce, děje, napětí, zápletky...

#martyisdead (2019) (seriál)

Toto by měl vidět každý rodič a každé dítě od 12 let výše. Velice poučné, skvěle natočené, žádné zbytečně prodlevy. Díky tvůrcům!

Joker (2019)

Herecký výkon excelentní, ale za mně jinak docela nuda.