• Pohádka

Veni, vidi, vici (2009) odpad!

A o co že vlatně šlo? Jedním slovem: NUDEX.

Svatby v Benátkách (2014) (seriál) odpad!

Původně jsem psala něco o tom, že nebudu pokrytec a nedám odpad, že se dá u toho alespoň v klidu vyžehlit. Ale po pár dílech druhé řady jsem zhodnotila, že už ani žehlit se u toho nedá, protože je to totální sračka na úplně stejné úrovni jako většina českých novodobých seriálů. Tenhle seriál totiž naprosto přesně reflektuje, když scénář dělá někdo naprosto bez fantazie. Furt dokolečka stejný hovna a ještě k tomu už dotyčný nevěděl coby.....

Na sv. Valentýna (2010) odpad!

Nudnější plitkej film jsem dlouho neviděla. Srovnávat s čímkoliv by byl hřích. A jiskření mezi protagonisty nulové.

Rady ptáka Loskutáka (2001) (pořad) odpad!

Přesně tohle odráží českou kulturu. Pořad jede už asi 13 let a mě by zajímalo, co do něj furt dávají.

Vítejte doma! (2003) (pořad) odpad!

Některý ty proměny nejsou zlý, ale proč to natáčet? Jó proto, aby z toho byla nekoukatelná americká sračka, kdy všichni furt řvou a říkají své dojemné příběhy, jak nemají ani na rohlík. Ten hlavní afektovanej buzik mě na tom rozčiluje jednoznačně nejvíc. Zlatý Jak se staví sen !

Hvězdná brána (1997) (seriál) odpad!

Nebudu dávat pokrytecky hvězdičku jen proto, abych nevypadala jako debil. Každý máme nějaký úlet na opačných pólech hodnocení, a tohle je ten můj. Nevydržím u toho sedět ani minutu.

Divoký anděl (1998) (seriál) odpad!

Moje první telenovela. Lituji, že ne poslední. S odstupem let je to na chlup stejná tragédie jako ty dnešní slátaniny.

Alisa - Jdi za svým srdcem (2009) (seriál) odpad!

Když nemůžete ve 3 ráno spát, tohle vás zaručeně uspí. Německej šlendrián, to snad radši to Mexiko, kde jsou aspoň koukatelní lidi. Fakt hnus!

TOP STAR magazín (2008) (pořad) odpad!

A kdyby bylo něco horšího než odpad,tak neváhám...nic horšího než tenhle bulvár a dení Blesk být už nemůže!!!