Hitchcock (2012)

Celý film o osobě velkého AF má dvě roviny. Ta první je samozřejmě o natočení kultovního Psycha. Ta druhá se pohybuje v osobním životě AF. Možná to některé zmate anebo odradí. Přeci jen název slibuje sondu do natáčení filmu. Samotný začátek je opravdu skvostný a zábavný. Od výběru Psycha po hledání hlavního představitele Normana Batese. Dá se i skousnout i strašení Batese v AF hlavě. Přeci jen režisér si musí postavu prožít stejně jako hlavní představitel. Osobně mě mátla dějová linka kolem žárlícího AF. Místy to degradovalo film na telenovelu. Naštěstí je těchto momentů pomálu. Na filmu o AF je vidět radost a úcta k tomuto jménu. Režie, kamera a herecké výkony jsou hodny být pod jménem podepsány. Někdo vyčítá, že Hopkins stále hraje Hopkinse, ale já tam viděl onoho kulatého pána, který natočil tolik filmů. Ač na oskara to jistě není, tak standard drží. Sexy Scarlett bych si přál také ve svém filmu. Ve výsledku jsem spokojený ačkoliv toho tolik z natáčení Psycha nebylo - koupelnové scény se dočkáme. Hodnocení OST: Průměrný Elfman 5/10

Hitch: Lék pro moderního muže (2005)

Willa Smitha mám opravdu rád a v této romantické(moc romantiky jsem tam nenašel ) komedii mě nezklamal. Aneb jak kovářova kobyla chodí bosa. Příjemně ztrávených 115 minut s usměvem na tváři. Snad jedna z mála romantických komedií , které bych klidně zkouknul vícekrát i sám a nejen s někým ;-).

Hitlerova kariéra (1977)

Vynikající dokument o období dějin, která se doufám nebude opakovat.

Hitlerova SS: Portrét zla (1985) (TV film)

Více než zobrazení války je zde zobrazeno chování v německu a posléze v odnožích SA a SS. Příbeh dvou bratrů, kteří si vybrali každý jednu organizaci. Po získání moci se SA stanou nepotřební a začnou čistky, které se dotknou i jednoho z bratrů. Ten díky tomu zjistí pravdu o straně. Nakonec skončí na frontě.... Film je celkem hodně dlouhý a místy řečeno nudí. To hlavně, když se objeví na scéně milostný trojúhelník. Film hodně dobře zobrazuje zfanatizování viz mladší bratr Hanz nebo scény v Dachau. Nezobrazuje uplně přesně SS a co vše třeba dělali na frontě. Je to hlavně příběh bratrů a pravě ten v SS naivně věří, že vše jednou přejde. Taky mi chyběla tzv. křištálová noc. Atentát na heydricha mohl být vyveden lépe. Tak se dyžtak koukněte zde http://www.csfd.cz/film/8301-atentat/ . Zajímavý film od američanů (většinou nácky zobrazují stereotypně) s výborným Billem Nighym, s několika mrazivými momenty, ale se značně velkou stopáží.

Hitler: Vzestup zla (2003) (TV film)

Pěkně udělaný TV film. Snad jen představitel Hitlera mi moc neseděl.

Hitman 3: Likvidátor (1991) odpad!

Neprustřelný, nezničitelný, nesmrtelný a hlavně nedotknutelý Chuck Norris. Skvělá komedie!

Hlava rodiny (1991)

Skvělý Steve Martin, ale to je tak vše. Nebýt jeho komentářů o jeho životě tak bych snad celý film nevydržel. Každopádně jednička i dvojka je v jeho řadě rodinných komedií TOP.

Hlava rodiny 2 - Tatínek nebo dědeček? (1995)

Hlavně nezávazně (2011)

Tohle natočil stejný člověk, který režíroval Krotitělé duchů 1 a 2? Je to průměrné, pár scén zabaví, Portmanka roste do herecké krásy a Kačer se také snaží. Ovšem nevytřískají z toho více než průměrnou slazenou limonádu. Velký Reitman by měl asi jít do důchodu.

Hledám Amy (1997)

Více takovýchto romantických komedii prosím! Nemám rád tento žanr , protože díky hlavně Hollywoodu je to vždy ten samý příběh a vždy to má Happy End a celé to je neskutečně hloupě "sladoučké". Díky bohu za Kevina Smithe. Tak realistický příběh se jen tak nevidí. Výborný film a nejvetší srandu zažijete už na začátku kdy se diskutuje na téma Star Wars je jen bělošská agitace!Holden a Banky dělají uspešný komiks a najednou Holden najde dívku. Ta se mu opravdu líbí a chce s ní chodit. Jenže ona nerada muže jako On. Doslova nemá ráda muže. Je na ženský. Holden to nese težko a tak se jí snaží přemlouvat a být s ní pořád. Dialog na houpačkách o odpanění je geniální. Tak pak Holden svojí "Amy" získa a je sní štasten. Bankymu to vadí a snad i mírně žarlí. Pak Holden zjistí , že nebyl ten první muž v jejím životě , že ani nebyl tak sexualné akční. Hádka na stadionu je další perlou.Komicko-smutná scéna usmíření nemá chybu a pak , že člověk se rozhoduje sám , když si nechá nakecat od druhých. Nečekejte Happy End ! Naopak je to spíše jako život. Co se jednou zničí už nejde znova postavit. Jeden z nejlepších výkonu Bena Afflecka co jsem viděl. Musím se přiznat , že nejlpeší postavou pro mě byl Banky (Jason Lee), kterému jsem fandil a sžil se sním. Alyssa ve vynikajicím podaní Lauren Adams je opravdu reálná až mi Alyssa mi chvílema připomněla mojí byvalou pritelkyni. Škoda , že Jay a Bob a jejich 5 minut slávy zde je sice zábavné , ale přeci jen krátké. Doporučuju tak by měli vypadat romantické filmy!