Alexander Veliký (2004)

Myslel som ,že sa unudím a vypnem to. Naozaj tri hodiny tohoto bisexuálného diela ma zabíjalo. Jediné čo sa dá vyzdvihnúť bola tá atmosféra filmu. Inak ma natom nič nezaujalo.A ako vravím 3hodiny NUDY..

Přátelé (1994) (seriál)

Najlepšie čo kedy bolo natočené zo seriálového sveta. Najlepší humor aký som kedy mal možnosť vidieť. Každý jeden diel je niečim neskutočný a zábavný. Keby som chcel nájisť niečo zlé na Priateloch asi by som musel hladať veľmi dlho a obávam sa ,že by som ani nenašiel.

Pátý element (1997)

Efekty wow ,design wow ,ale obsah nuda. Síce moc nemám rád sci-fi filmy ale odhodlal som sa pozrieť si tento film a celkom ma to na jednej stránke prekvapilo ,ale na druhej stránke je to také typické prehnané sci-fi. Ale ak si to idete pozrieť prvý krát odporúčam na nejakom kvalitnom domácom kine alebo aspon premietačke ,lebo je to naozaj efektový skvost :)

Můj soused zabiják (2000)

Veeeeľmi dobrá komédia kde Matthew Perry hrá neskutočne dobrú rolu zubára a ma podobný humor ako v Priateloch ktorý je skutočne milujem :) "Nic neni hezčí než nahá ženská s pistolí v ruce" :))

Banditi (2001)

Bruce Willis ,Billy Bob Thornton a Cate Blanchett to je hviezde obsadenie tohto ničím zaujímavého nudného filmu. Nenašiel som v ňom žiadnu pointu ktorá by ma chytila a ten film by ma začal baviť. Proste len ďalši ničím výrazný film.

Charlieho andílci: Na plný pecky (2003)

Zlé zlé zlé veľmi zlé. Dôvod prečo nedávam odpad! je Cameron Diaz ktorá bola síce krásna vo veľa scénach ale aj tak to nezachránila. No proste zlé !

Můj soused zabiják 2 (2004)

Tento film ma sklamal , čakal som skvelý film ako bola jednotka na ktorej som sa smial od začiatku až po koniec ,ale tento film zrovna taký nebol. Bolo to ako pokračovanie niečoho úplne iného.Snaď jediná úsmevná scéna je keď sa ráno vedľa seba zobudili Matthew Perry a Bruce Willis. Keď sa Matthew pýta ,že z čoho ho bolí zadok a Bruce nato len odpovedá "spadol si zo schodov" . Nanešťastie široko ďaleko žiadne schody neboli :))

Dannyho parťáci 2 (2004)

Zbytočne zložitý film ktorý nemôže dostihnúť jednotku ktorá je omnoho ďaleko po všetkých stránkach.Ale opäť nás môže prekvapiť množstvo skvelých hercov na jednej kope. Možno keby museli platiť menej hercom a dali by viac penazí do scenára by to asi vyšlo aj po filmovej stránke lepšie.

Božský Bruce (2003)

Áno americký film na ktorom som sa zasmial asi na troch scénach. Jim Carrey sa do takýchto filmov veľmi dobre hodí,ale Jennifer Aniston by som do takýchto filmov moc nedával ,nejak mi tam celý film nesedela a nevedel som si na ňu zvyknúť. Film na pousmiatie nie zasmiate ,ale scéna ako rozbil ten hydrant s tou hudbou je super ,alebo ako počítal prsty u "boha". Celkovo môžem povedať ,že to je taký americký film a radšej len pre američanov.

Utržený ze řetězu (2005)

Unleashed je veľmi zaujimvý film po stránke Jet Liho ktorý vo filme ukázal čo dokáže a je v plnej forme. Morgan Freeman dokázal zahrať slepého človeka skutočne úžasne. Po celý film máme možnosť pozerať zvádzané boje ako v aréne alebo v tom paneláku. Najviac zo všetkých scén sa mi páčila práve ta bitka Jet Liho s tým kung fu bojovníkom na záchode na malom priestore čo dokázali bolo priam obdivuhodné.