Deuce Bigalow: Evropský gigolo (2005)

Lolec tak neviem čo povedať na takýto film ktorý je celý o mužských šlapkách. Asi len toľko , je to nechutný film a miestami až na zvracanie ,ale dokážete si nájisť veľa scén na zasmiatie ,ale je pravda ,že Rob Schneider sa tam vobec nehodí. Hudba nič extra , taká nuda celý film.

Hlava státu (2003)

Skvelý film o politike takej akú nemôžte vidiet nikde inde ako vo filme. Vo filme sa napríklad môžte dozvedieť ,že USA robí výcvik šlapiek pre kandidáta na prezidenta USA :D Film ma niektoré krásne gagy na ktorých som sa naozaj nasmial dobre.Ďalej ma upútal voličský autobus Mayse Gilliama ktorý bol perfektný :) Je to taký černošský film o politike kde aj prevláda černošská hudba ,hiphop a podobne. A krásna hláška padla nielen raz vo filme " I'm government i can do everything " veľmi pekná a pamätná hláška :)

Minority Report (2002)

Je to majstrovské dielo ktoré má famózné efekty s úžasným dejom.Scéna so slepým bezdomovcom je moja pamätná.

Prostě sexy (2002)

Úchylný film v ktorom sme dúfali ,že to zachránia aspoň dve vždy veľmi dobre vyzerajúce herečky Cameron Diaz a Christina Applegate bohužiaľ sklamali ma aj tieto dve slečny..

Shrek (2001)

Myslím ,že toto je film ku ktorému sa ani vyjadrovať nemusíme a stačí si len prečítať názov a ihneď vieme ,že to je najlepší animovaný film všetkých čias.

Charlieho andílci (2000)

Ženské čo zachraňujú svet ? Ja myslím ,že z tohoto sme už dávno vyrástli. I keď ženské su veľmi príťažlivé ,ale nezachránia to ,jediný kto tomu dodal trochu šmrnc je Bill Murray..

Něco na té Mary je (1998)

Skvelá romantická komédia ,Cameron Diaz sa mi veľmi hodí do takýchto komédií. Scéna s "gélom" na vlasoch v reštaurácií hovorí za všetko :)

Shrek 2 (2004)

Super Super Super ! Celá sága Shreka je skvelá a nadupaná od začiatku až do konca. Pri sledovaní si vôbec neuvedomujem ,že pozerám animovaný film pre deti :) Je to krásne a harmonické od začiatku až do konca. Krásne gagy má ako aj v jednotke somár ktorého opät dabuje Eddie Murphy. To je môj najobľúbenejší somár z filmového sveta :)

Buď v klidu (2005)

118 minút celkom podarenej zábavy vo filme ktorý je preplnený hviezdami.V tomto filme mi možno chýba réžia Quentina Tarantina vzhľadom na herecké obsadenie. Hned prvá scéna filmu a hneď jedna mrtvola, asi taký je film Be Cool :)

Sloužit Sáře (2002)

Nebol to film na ktorý sa nedá zabudnúť ,ale nebol to ani zlý film. Taký priemerný stred ,ale musím pochváliť Matthew Perryho za jeho výkon,ktorý je naozaj obdivuhodný.Pchať ruku do análu býka neni asi žiadna sranda,tak aj toto Vám môže priniesť tento film :) Ale ako vravím ľahko zabudnuteľný.