Ali G Indahouse - Film (2002)

Pre mňa to bolo také príjemne uletené ,netreba sa moc zamýšlať nad takýmto filmom a len užívať a pozerať. Ale zas na druhej strane takého poslanca mať vo vláde aspoň by bolo o niečo veselšie. Mno proste RESTEKP ! :D

Klub sráčů (2000) odpad!

Dosť dosť dosť zlé ! Také zlé ,že to už asi horšie byť nemôže jeden z tých najnechutnejších filmov vôbec. Jedna nechutná scéna strieda ďalšiu. Otras pozerať sa nato !

Kurýr (2002)

Toto je typ filmu ktorý ja môžem. Je to samozrejme nereálne,ale pritom veľmi príjemné.Krásna a príjemná hudbu k takémuto akčnému filmu sa veľmi hodí. Je tam pár premyslených scén ako scéna boj v oleji sa mi veľmi páčila. A pamätná hláška "rules are rules" :D

Holky to chtěj taky (2001)

Ale nie ! Nemecký film o sexe? Je to príšerná hrúza snaď jediný dôvod prečo nedávam odpad je scénka s orgazmom na bicykli to je jediná scénka ktorá ma ako tak dokázala pobaviť. Inak nevidím na tomto úchylnom snímku nič zaujimavé a toto teda podla mňa určite neni film pre teenegerov kde by sa niečomu mohli priučiť alebo zasmiať..

Scary Movie 2 (2001)

Prečo je táto klasika v top 200 najhorších ? Príde mi veľa scén vtipných a veľmi dlho si ich ešte pamätám ako napríklad scéna s marihuanov ma dokáže ešte vždy pobaviť :)

Bulšit (2001) odpad!

Ani raz som nemal možnosť sa zasmiať ,pretože neviem čo tam bolo vtipné , asi len nemám zmysel pre humor.. Alebo žeby v tomto prepadáku nebolo absolutne nič vtipné ? Ani na usmiatie ! Nič ďalších zabitých 90 minút môjho drahoceného času..

Na pokraji smrti (2002) odpad!

Prestávajú sa mi páčiť filmy so Seagalom a pritom som ho tak miloval v tých jeho starších filmoch. Takže tento film je prišerne otrasný a absolutne nemá čo robiť na filmovom plátne a už vôbec nie na DVD. Je to úbohosť točiť takéto filmy..

Scooby-Doo 2: Nespoutané příšery (2004)

Musím povedať ,že celý film také fádne a nudné a ničím zaujimavé . Neviem čo by ma malo chytiť na takomto filme ešte ,že má len 88 minút viac by som asi už nevydržal. Úplná nuda nič viac !

Pokémon: První film (1998) odpad!

Myslím ,že toto je už prestrelené a úplne mimo mísu. Chceli urobiť z ničoho niečo famózné ,ale to sa nemohlo podariť ani pri lepšom snažení. Je to proste námet aj celý scenár oničom..

Flintstoneovi 2 - Viva Rock Vegas (2000)

Heh celkom dosť zléé. Jednotka bola zlá ,ale čo urobili s dvojkou je priam príšerné.Jednu hviezdičku dávam len vďaka ich super domácemu mazlíčkovi Dinovi :)))