Ples příšer (2001)

Harmonicky povznášajúci sa film ,v prvej polovici smutný ,ale v druhej už je to o niečo lepšie a veselšie.Halle Berry a jej sexuálný výkon tiež na jednotku ! Najviac zo všetkého ma dostal koniec filmu. Taký pomalý a nenápadný ale predsa veľkolepý :)

Dnes neumírej (2002)

Môže byť ! Tento James Bond je pre mňa jeden z tých najlepších ktoré boli natočené.Možno aj vďaka prekrásnej čokoládovej Halle Berry,vďaka jeho krásnemu bondmobilu :))Akurát ma sklamal soundtrack celkom dosť :(

Roboti (2005)

Toto nie, toto naozaj nie. Zaujimavé ? NIČ ! Príbeh? ŽIADEN ! Jediné pozitíva su nakreslené postavičky ktoré sú naozaj úžasne urobené,ale to je všetko !

Muži v černém (1997)

Triky super, grafika super s výbornými hercami. 4 hviezdičky oprávnené.

Den nezávislosti (1996)

Heh tak ja neviem ,na jednej strane je to veľmi pekná rozprávka na druhej strane je to stupidný prehnaný sci-fi ,ale scéna s mimozemšťanom na hranici ma dostala :D. Koniec je celkom prijemný a harmonický s dobrou hudbou doprevádzaný.

Muži v černém 2 (2002)

Zase ďalšie obýčajné a podpriemerové sci-fi.Nuda,Nuda jedine dobré bol pes buldog ktorý je famózný :D

Příběh žraloka (2004)

Žeby konkurencia Nemovi ? Ak áno tak veľmi nevydarená. Nudil som sa a niekoľko krát som sa v kine pozeral na hodinky ,že kedy to už konečne skončí. Môje 2 hviezdičky sú len za soundtrack a za žraloka vegetariána :))

Já, robot (2004)

Každý to veľmi ospevoval preto som očakával oveľa viac od tohto snímku. Ale určite omnoho lepšie ako Minority Report (ktorý ma moc nenadchol) efekty úžasné ,grafika úžasná , možno by to chcelo trochu iný koniec ,ale aj takto to bolo dobré.

Hitch: Lék pro moderního muže (2005)

Will Smith ! To je obrovské pozitívum celého filmu. Ďalšie velké pozitívum je Eva Mendesen ktorá je celý film v každej scéne nádherná ,dokonca aj keď sa rozčulovala :) Prvých cca 80min úžasná podívaná ,ale zvyšných 35minút už to nemalo ten šmrnc ako na začiatku . Rejžovi už asi došla pára ,alebo prachy :) Každopádne veľmi pekná a príjemná romantická komédia ktorú sa oplatí pozrieť aj viackrát.

Prci, prci, prcičky (1999)

Áno, áno je to stupídná americká teen komédia ale je tak stupídne dobrá ,že som ju videl veľa krát ,ale dobrá je stále a moc ! Ukazuje život terajších teenegerov a ich problémy ,ktoré vo filme mnohokrát boli veľmi príjemné a vtipné.K tomu skvelý soundtrack a celkovo hudba a sú z toho 4 hviezdičky.