• Pohádka

V hlavní roli (2008) (TV film)

Vzhledem k tomu, že cca od třetiny filmu bylo jasné, že v tom jede Chýlková, nelze dát víc. Ty dvě hvězdičky jsou za pány Kňažka a Nárožného.

Yes Man (2008)

Skvěle jsme se bavili a nebyla to tupá americká řachanda. Takový klasický a dobrý Jim Carrey.

Záhada sfingy (2008) (TV film) odpad!

Miluju Indyho, Mumii, mím ráda knihovníka a přiznávám, baví mě i béčkové vykrádačky těch filmů. Ale tohle byla neuvěřitelná blbost, jeden z nejhorších, ne-li dokonce nejhorší film, jaký jsem viděla. Sfinga v lidksé podobě mi přišla k smíchu, blonďatá pipina byla k zaškrcení, profesor, který spasil svět, byl neuvěřitelně asexuální buchtoid (a ta scéna, když tam lítal v nátělníku.. děs, Nesnáším chlapy v nátělníku.)., akční archeoložke tam lítala v legínách a podivných kozačkách na vysokém podpadku.Nebyl tam jediný člověk, který umí hrát. Ani chviličku jsem se o nikoho z nich nebála, byli mi naprosto ukradení. Jo, vlastně jeden herec byl dobrý. Sfinga jako démon. Hezky cenila zuby a máchala křídly. :-D Takže už nikdy víc, tohle je i jednou moc P.S. Ale dokoukala jsem to až do konce. Pořád jsem si říkala, že to nemůže být tak blbé. Bylo..

Zakázané království (2008)

Protože si nepamatuju Nekonečný příběh (tedy kromě kouzelného Falca a titulní písně), tak tenhle film nesrovnávám a nevadí mi, že -zřejmě-kopíruje NP. Je to příjemné koukání, pěkné souboje, fajn strávené odpoledne v kině. Znovu už to vidět nemusím a hluboko do duše se mi to nevepsalo, ovšem ani jednou mi neblesklo hlavou, že jsem mohla raděj sedět doma. Takže poctivé tři hvězdičky :-)

Ztracené město (2008) (TV film)

Mám ráda dobrodružné filmy, kde se míchá archeologie s napětím, a když je tam ještě moře...paráda. oddechovka, většinou toho moc nečekám,ale prostě se koukám. Ovšem tohle bylo vážně děsný. tedy, ať nekřivdím, do chvíle, než hrdinní bratři v doprovodu svých slečen a pronásledovaní podlým zrádným knězem vlezli do něčeho, co připomínalo velín jaderné elektrárny a spasili svět, to šlo. ovšem pak, škoda mluvit. Jedna hvězda a víc ani ťuk.

27 šatů (2008)

Příjemný film na sobotní večer a James Marsden je fakt pohledný a zajímavý chlap.

96 hodin (2008)

Nejsem extra velký fanda akčních filmů, ale tohle byla parádní jízda. Liama Neesona mám moc ráda a toho nas*raného tátu, který zničí svět jen proto, aby zachráníl svoji holčičku, jsem mu fakt věřila. Ti Albánci měli raději nechat obchod s ženskými a prodávat na trhu ředkvičky, třeba by to přežili. :-) Den po prvním shlédnutí: Viděla jsem to včera a koukám znovu. To je zvláštní. Asi je to o tom, že je to prostě hodně dobré! Liam v tomhle filmu strčí do kapsy všechny Slye, Arnoldy i Jasony. Je úžasné, jak tomu normálnímu chlapovi věřím všechno a chci znovu vidět, jak to těm parchantům dá parádně sežrat!

Český Honza (2007) (TV film)

Děný toporný Honza, nehezká princezna, většina herců na houby, jen pár slušnýcdh (a to ne brněnských až na pana Junáka) . Vnímalal jsem to jedním uchem při vaření, ale i to málo byla hrůza. co už.

Falešná identita (2007)

Film na sobotní odpoledne. Jinak cca od třetiny zcela jasné, jak to bude a dabér hlavního hrdiny byl zcela děsivý. ale k žehlení v poho.

Gympl (2007)

Kdybych měla být spravedlivá, dala bych dvě a půl hvězdičky. Když to nejde, tak je to pro mě blíž ke dvěma než ke třem. Je to prosté: přežila jsem to, sem tam jsem se pobavila a když to skončilo, bylo mi to jedno. Naštěstí mi to pustili v autobuse cestou na dovolenou, takže jsem za to neplatila. Jen jsem si říkala, na kterém že gymplu to vypadá zrovna takhle :-/? A ten chápavý třídní, který si tyká se studenty, nechá je u sebe pít a přespávat a nakonec si nechá vylézt polonahou žábu na klín ve vlastním kabinetu...Tak to fakt "žije". Tenhle film zkrátka není můj šálek čaje a nikdy nebude. I když Jirka Mádl je dost dobrý :-).