Upíří deníky (2009) (seriál)

Většinu fanynek uspokojí pouze pohled na Damona a kvalita dílů se obvykle měří podle množství času, který stráví na obrazovce. A nepřímo úměrně také podle toho jak moc se Elena potřebuje projevovat jako naivní dobračka a jak moc se právě pokouší se nechat nesmyslně zabít aby "ochránila" ostatní. Už si nepamatuji u které sezóny to s dějem začalo být špatné...

Misfits: Zmetci (2009) (seriál)

Britský absurdní humor, nadpřirozené schopnosti a realita dnešní společnosti. Co víc si přát?

Dexter (2006) (seriál)

Celý seriál i všechny jeho sezóny si rozhodně zaslouží pozornost. Některé díly byly naprosto úžasné, jiné alespoň lehce nadprůměrné. Jediné co opravdu zklamalo byly poslední cca čtyři minuty seriálu.

Jak jsem poznal vaši matku (2005) (seriál)

Během prvních tří sezón jeden z nejzábavnějších a nejlepších seriálů. Po osmi celých sezónách už se dívám pouze z nudy nebo setrvačnosti.

Teorie velkého třesku (2007) (seriál)

Kvalitní seriál, který po šesti sezónách už trochu ztrácí, ale stále patří k tomu co si člověk pustí s radostí a těší se na každý nový díl.

Smallville (2001) (seriál)

Když se na tohle někdo začne koukat, je důležité si uvědomit, že je to seriál určený pro pubertální slečny, které neomrzí hezká tvářička hlavního představitele a omílání toho samého neustále dokola. Jsou díly, které si nezaslouží ani odpad, a pak jsou díly, které jsou víc než nadprůměrné. Žádná sláva to celkově není, ale na bezmyšlenkovitý odpočinek ty naivní happyendy stačí.

Drive (2011)

Přestože se mi na první pohled Ryan Gosling nelíbil, nakonec jsem v jeho hrdinovi našla nový idol. Musím přiznat, že celý film byl pro mě hlavně o něm, ostatní postavy neměly dostatek prostoru na to aby se mě dotkly, ale přiznávám se, nevadí mi to. Každá scéna, každý záběr, dialog, úplně všechno mě nadchlo, myslím že si do kina na Drive zajdu ještě jednou. Je to jeden z těch filmů, který ve vás žije ještě dlouho potom, co skončil. Pro mě největší filmový zážitek tohoto roku...

Glee (2009) (seriál)

Zápletky často hloupoučké, ale hudba to plně vynahrazuje. EDIT: Po čtvrté sérii musím dvě hvězdičky ubrat. Hudba už začíná být horší než zápletky a dobrých momentů je čím dál méně.

Rocky (1976)

Tohle prostě není můj žánr. A teď vím že jsem se nemusela stydět za to že jsem Rockyho ještě neviděla. Není to špatný film, jen prostě není pro mě.

Počátek (2010)

Nemůžu si pomoct... Skvělý film, těch 5 hvězd si rozhodně zaslouží, ale... je tam nějaké ale. Nezapůsobilo to tak silně jak by mělo. Nějak mě to neovlivnilo (nemám strach z toho co se mi bude zdát :-)). Dokonalý trik byl lepší - minimálně ve mě zanechal hlubší dojem (z nějakého důvodu mám potřebu Inception srovnávat zrovna s Dokonalým trikem). Jo, a taky máme pěkně pitomý název v češtině...Počátek...kde to vzali?? :-)