Dobrý ročník (2006)

waw, spokojnost na max. lahodny pribeh ako to tajomne vino na ktore mam teraz brutalnu chut..russell je top herec a ja ho proste zeriem..prekvapujuco silna latka, ktora vobec nenudila, ako som sa pred filmom obaval..krasny film.. 80% ako lusk.

Casino Royale (2006)

za bondovkami s anejako extra nehrniem, ale tato stoji fakt za to. daniel craig sa do role 007 hodi perfektne...pribeh je zaujimavo napisany, dobre sceny, cista zabava, ako sa patri.

Utajený (2005)

urcite velmi rozporuplny film. plny odkazov, dovodov na premyslanie..proste klasicke zivotne etudy...silne dialogy, obcas velmi pomale, ale maju v sebe nieco, co mi teraz nedava sancu odputat sa od nich..uff v jednom momente je to moc moc silne..ti co videli vedia..70%

Iluzionista (2006)

velmi lacny filmik, ktoremu nepraje ani to, ze takmer sucasne nabehol na trh o dve triedy zdatnejsi dokonaly trik..toto nie je latka pre velmi charakterneho nortona sakra..za to giamatti si uzival ako fetak pri igelitke grassu...videl som, porovnal som, pochopil som a asi aj coskoro zabudnem. 6/10

Potíže s Arizonou (1987)

tak takto dobre som sa uz davno nebavil..coenovci su proste chlapici s brutalnym zmyslom pre humor..tolko satiry, nadsazky, skryteho vyznamu..no proste parada...vynikajuco natocene, zahrane..kto sa chce bavit ma moznost. skoro na 5 hviezdic.

Síť (1995) odpad!

neviem ci to bolo tym otrasnym dabingom alebo preafektovanou sanrdou bullock, proste nemohol som to ani dopozerat. jedno klise nasleduje dalsie..trapna scenaristicka schema, slabo nakrutena...

Saw 3 (2006)

nebyt prvych dvoch dielov priklonim sa k vyssiemu hodnoteniu..takto ide o vykradanie prazdneho skladu..tema vycerpana, otrasne nudna a nepotrebna.. vsetko zachranila druha polovica filmu, ktora sa na moje prekvapenie dala zvladnut, no zaver zabil klinec do rakvy..waw, tesim sa na stvorku :)

Malá Miss Sunshine (2006)

velmi prijemna komedia s tragikomickou prichutou...velmi dobre vykreslene charaktery hlavnych postav, patricne dobre zahrate..kto sa che uvolnit ma moznost pri tomto malom - velkom filme..ako hovoria jeho tvorcovia. 80%

Taxidermia (2006)

len pre silne zaludky podotykam..posledne minuty daju zabrat..velmi kvalitny madarsky film, ktory posuva hranice nezvycajneho, ale brutalne dobreho filmu este o kusok dalej..

Generace X (2005)

jamie bell nam od cias baletaka billyho elliota pekne vyrastol a vyzera to tak, ze nam rastie v pomerne slubneho herca do buducna..bodaj by...zaujimavy film po vsetkych strankach..70%