Jjakpae (2006)

po vizualnej stranke perfektny zazitok..niektore pasaze su fantasticky dotiahnute..kamera je teda numero uno..vyborne triky..a opomenut nemozem ani genialnu zvukovu stranku..hudbicka mnam mnam ala style clint eastwood na divokom zapade..mne sa to pacilo 80%

Síla pomsty (1986)

konecne som ta nasiel!!! vdaka knihe "video svět" som sa dopatral k tomuto filmu. na nasej vhske sme na nej mali napisane: nocný lovec...a podla neho som ho tu nikdy nemohol najst..aj som zabudol, ze tam hral dudikoff..spominam si ako sme si s brachom vzdy po tomto filme robili masky, ako ustredna stvorica(?)..napatie v bazinach...proste film mojho mladi

Úsvit mrtvých (2004)

zabudol som uplne ohodnotit tento skveeeely hororik..pri ktorom som sa bavil na jednotku..atmosfera, napady..jojo

Princezna Mononoke (1997)

vizualne dokonale divadlo...tesim sa na dalsie miyazakiho kusky.

Tajemná vražda na Manhattanu (1993)

70%. velmi slusnych 70%. no tentoraz sa priklanam k nizsiemu hodnoteniu, pretoze v porovnani s inymi allenovymi filmami ide o slabsi odvar. nech je uz diane akokolvek uchvatna a allen tradicne genialne komedialny, neda sa mi teraz zabudnut na to, ze tomu proste nieco chybalo.

Proposition (2005)

ano, vizualne ide o bravurny pocin. takto ma vyzerat dobra filmarcina. na druhej strane ale ten pribeh mi moc nesedi..atmosfera samozrejme funguje, herci si pekne zastavaju to co maju, ale do dokonalosti to ma vsetko moc moc daleko..a ked k tomu priratam tolko omielane porovnavanie s jarmuschovym mrtvym muzom, nemozem ist vyssie, ako na 3 hviezdicky.skoda. a to som od tohto filmu tolko ocakaval :(. 70%

Stefanie (1995) (seriál)

nahodou to neboo vobec take strasne :D

Bigbít (1998) (seriál)

casy punku a undergroundu ma proste donutili hltat tento serial, ako nic ine. moc informacii, moc dobrych informacii. pecka