Děvčátko (2002)

miestami sa to dostavalo do podpriemeru, inak hruuuza.

Zastav a nepřežiješ (2006)

ok, suhlasim. miestami mozno stupidne..ale jason statham to dnes fakt brutalne rozbehol..takato svizna akcna pecka, ktora sa nehra na nic viac neublizi nikomu a potesi vsetkych..

Válka policajtů (2004)

tento film aj s odstupom casu hodnotim ako jeden z naj krimi filmov posledneho obdobia..na finchrov seven to sice nedosahuje, ale skvele mu konkuruje...vynikajuci depardieu a tentokrat este lepsi auteuil..vyborna zapletka, vela zauzleni..famozny filmik z europy 90-100% - po ďalšom zhliadnutí o hviezdu dole.

Spláchnutej (2006)

aj ked ardmani upustili od mojej oblubenej plasteliny nedopadli az tak zle. splachnuty je pozeratelny, vtipy su dokonca miestami velmi trefne a obcas aj zaujimave na rozlusknutie (anglicania prehrali vo finale na penalty - anglicania vzdy prehravaju na velkych turnajoch na penalty atd.)...bavil som sa :)

Parfém: Příběh vraha (2006)

strasne sa mi pacila lola a strasne sa mi paci aj parfem. milujem tento druh filmov, ked ide o masoveho vraha, ktoreho nemoze nik najst a je to este aj z minulosti..z tohto druhu sa mi napriklad videl film Z PEKLA s deppom atd..vyborny vykon bena whishawa, aby som nezabudol. fakt odporucam.

Pokrevní bratři (1999)

vyborne krimi tarantinovskeho stylu, ktore vsak urcite nevykrada jeho napady..perfektny dafoe a vyborny scenar dokonali vyborne FUCK dielko.Ámen.

Bratrstvo neohrožených (2001) (seriál)

rozhodol som sa, ze po kazdej videnej epizode upravim svoje hodnotenie, po prvej davam styri.

Druhá šance (1999)

jeden z filmov, ktory mi sprijemnoval zaciatky s HBO ..neviem, mne sa zda, ze ide o pomerne normalny, nikoho neurazajuci, film, ktory nema ziadne ambicie a preto mi nevadi..dokonca som sa slusne bavil.