Vzpoura strojů (1986)

film mojho detstva, na ktorom som vyrástol a vedel som ho spamäti. Je tam všetko potrebné, prdele, krv a črevá :D + zbrane, raketomet :) + kamióny, mojím favoritom bol ten zo zeleným goblinom = kvalitná oddychovka, moja srdcovka ktorú som nevidel už dobrých 10 rokov. Idem oprášiť VHS-ku :D a dúfam že po ceste nestretnem sekačku na trávu :D :D :D

Kajínek (2010)

ceska filmova scena brutalne napreduje a naprd je ze tu na slovensku tomu tak neni. Film Kájínek perfektne zachytava svet a spolocnost v ktorej zijeme a skutocnosti, ktore vsetci nevidia alebo nechcu videt. Myslel som ze to bude priemerny film "akcnak", ale z kina som odchadzal s prekvapivim pocitom. Vrelo doporucujem ;)

Hanebný pancharti (2009)

Damy a panove :) Toto je iny masaker! Kompletne v priamom prenose. Tarantino sa kvalitne vyřádil a to do slova. Bol som na tom dvakrat a kebyze tak, pojdem este par krat minimalne, no som chudobnejsi student tak sa treba krotit :D... Ale k filmu. Na zaciatku v titulkoch je "Film by Quentin Tarantino", vtedy sa to odpali a konci to az pri finalnych titulkoch. Bol som na tom dvakrat, a reci ze 153 minut alebo 2 a pol hodiny su vela su keci, film trva tak hodku daco, pokial ho zozerete ako ja :D a to som ho hltal! Rozne bocaky a odbocky, uchylarne a pod su perfektne zakomponovane (neuvadzam priklady, je ich vela a kdo to nevidel, nech nevie :D ). Herci, face Brada pitta, Ch. Waltza ako Landa a este Til Schweiger ako Stiglitza?? :D jednoznacne perfektne. Kamere neni co vidknut pretoze chybu si tam asi iba niekdo vymysli. Pribeh, dialogy, jednoznacne napetie, uvolnenie, masaker, napetie a dokola. Vynikajuce! Takto sa to ma robit :D Rad sa v kine zasmejem a tu som sa totalne sulal na kolenach. Co dal, neviem, ale aplaus vsetkych so "Standy ovation" hovori samo za seba. Urcite je to bomba tohto roku, a nemyslim takou ake boli vo filme, ale Big Nuklear Neutron Fatal BOMB :D jou mans

Grindhouse: Planeta Teror (2007)

masokombinat :D tyhle veci mne nikdy neprestanu brat, noha zo stolicky jako ruka, pak darek M16 s granatometom, drobne chyby ako vyskok s pomocou granatometu alebo trochu vic naboju, na tom sa len a len smejem, a ty zombiee, mmmm citim tu stejky :D :D

Armáda temnot (1992)

Nechce sa mi o tom vipisovat uz, je to proste genialna saga :D v kazdom je nieco originalne, ale hlavne litre krvy, tu ani nie, ale jeden pekny gejzir tu je :D to mu verte... proste, mrtvoly, pila, upilovana brokovnice a magor, to sa rovna poprdeli husty masokombinat :D uaaaaaaaa

Lesní duch (1981)

V takom case taky film, brutalita. Skoda ze som vtedy este nechodil do kina, take efekty a krev, ktorou sa neboji nikto plitvat :D mmmmmmmmm, jednoznacne masokombinat ;)

Smrtelné zlo 2 (1987)

kukal som vsetky tieto filmi po sebe, a musim povedat, bol to brutal masaker :D... chlapci a dievcata, je to masarina, hotovy masokombinat, potoky krve, gejziry, a to mam rad, neska to nemate sancu nikde videt. Sam raimi sa v tom rozhodne vyzival, napriklad pri scene "Oko rovno vleti do pusy jednej holke" :D proste parada, mne sa to fakt pacilo a urcite som to nekukal naposledy :D

Sirotčinec (2007)

segre se to pacilo, a mne celkem taky, tak si zaslouzi 5 hviezdicek. Ale v celem filmu bila asi nejuzasnejsi scena, scena se sanitkou. Tahle scena byla fascinuici, smal sem se v celem kine jenom ja, ale to mi vubec nevadilo, protoze to bylo fantasticky. Pak se zacalo smat par ludi ale asi na mne, no ja za to nemoh, pjeknej zaber, jeste ta bota, no uplnej konec. Mnozi se asi leknete a cvrkne vam, ale kdyz mate smysl pro humor, tak skoncite na kolenou :D