Sedm (1995)

Tolik násilí a svinstva.. To se prostě nehodí dát 5 hvězdiček..

Mizerové (1995)

Kombinace žánrů akční/komedie/krimi to je prostě super.. Nedej bože když se to pak takhle povede..

Česká spojka (2002)

Takový pohodový, komedialním Chrisem Rockem odlehčený akční film.. Asi bych nevolil pojmy jako nadprůměrný film za současného hodnocení dvěmi hvězdičkami, jako jsem zahlédl u jednoho z komentářů..

Skrytá identita (2006)

Celkově zpracování jako režie, střih apod. vyloženě špičkové to každopádně. Ale na druhou stranu tako docela nepříjemná tématika, neboli konkrétně spíš situace..pro mně navíc velmi neuspokojivý konec.. Těžko říct..špičkový ale i dost nepříjemný film..viděl sem dvakrát a znovu se na to už určitě nikdy nepodívám..

Barevný závoj (2006)

Vůbec jsem nečekal takový průběh filmu a potvrdilo se, že Edward Norton je ohromující herec..

Neporazitelný (2002)

Špičkový a výjimečný film o boxu ve vězení. Není tady žádný kladný a záporný hrdina, jen dva boxeři z různých prostředí.. Wesley Snipes ve špičkové. troufl bych si říct životní formě.. Super!

Zastav a nepřežiješ (2006)

To je teda maximální show, fakt svižný, super film. Jason Statham dobrá volba, film je mu šitý na míru.

Muž v ohni (2004)

Celkem mi vadila ta imitace hudby z Gladiátora, jinak ale super ve směs se vším všudy..

Slzy slunce (2003)

Nerozumím, nechápu, co se to tu děje? Jak vznikají ty hodnocení? Vždyť je to šílený film..a i dobře natočený..

Univerzální voják: Zpět v akci (1999)

Není to nic extra, ale není to úplně špatný film. Ty hlášky... "To ho jen zpomalí", "Vidíte jakou dalo práci ho jen zpomalit?", "Kdo to je? - Je tady se mnou"... :-)