(K)lamač srdcí (2010)

Párádní komedie a velmi zajímavá tématika. Francouzí umí, super střih, režie, hudba, herci.. I když hlavní herečka byla dost zvláštní. Každopádně mít takovou živnost, to by nemělo chybu..

Architekt odpadu (2007)

Tak to je ohromný film. Škoda, že s tou legislativou je to všude takový problém. Potažmo i politikou. Takhle by už mohlo být všechno možná úplně jinde.. Tenhle dokument by to chtělo šířit hlava nehlava..

Machři (2010)

Naprosto perfektní. Sandler ty filmy umí dělat. Standartně se to povedlo po všech stránkách. A myslím, že dát do kupy všechny tyhle herce není ani náhodou samozřejmost. A i tady na csfd poskytl A. Sandler "lidem" možnost hrát si zase chvilku na hrdiny a kritizovat něco co se povedlo. Takže super, každý si přišel na své.. :-) Jenom je škoda, jak teď letí všude říkat, že si každý cení komediálních žánrů, ale s hodnocením to pak vypadá naprosto klasicky.. Průměrné drama zásadně lépe hodnocení jak perfektní komedie..marné..

Muhammad Ali: Tváří v tvář (2009)

Je to zvláštní, tady o něm mluví jako o velkém talentu, jinde se říká, že byl naprosto levý na box a je za tím hromada dřiny. Kdo ví no.. Ale perfektní na tomhle dokumentu je, že se podařilo dát dohromady všechny/většinu významných boxerů z té doby a každý řekne svůj názor a příběh.. Šílené pak je hlavně to, že víceméně všichni pocházejí z obdobných extrémních poměrů a neměli to vůbec jednoduché.. Ta motivace je pak nejzásadnější asi v čemkoliv no..

Krvavé ulice (2009)

Neuvěřitelné. Jednou za čas se podívám na film s obdobným hodnocením a často se stejným výsledkem. S nehorazným znechucením jak takové hodnocení mohlo vzniknout.. Perfektní film. Jak scénář, tak režie, hudba, herci. Napínavé, akční, seriózní a pravděpodobně velmi autentické a aktuální.. Režisér Krajních mezí, Pobřežní hlídky..myslím, že není co dodat. Kdo hodnotil zle, asi film neviděl, nebo se dívá na filmy zásadně v nejhorší možné kvalitě..ještě to asi pořád letí.. Jinak dobře tam zmínili: "Kdo dělá ve sračkách, těžko bude čistý.." I když to asi dělají s nejlepším úmyslem, nejde být svatý a zároveň nečeho v takovém světě docílit..

Krvavý sport II.: Konfrontace (1996)

Nečekal jsem až tak extrémní obšléhnutí prvního dílů.. I ten hlavní herec se snaží být jak Van Damme, řve a všechno, naprosto šílené, navíc hudba úplně otřesná, to se skoro nedá vydržet.. Na druhou stranu bojů je tam zase dost, aspoň něco no..

VyVolení (2005) (pořad)

Ohromný kanál proti Big Brotheru...

Talentmania (2010) (pořad)

djkoma to napsal perfektně. Ze startu naběhne hromada mamlasů, aby tomu rychle napsali odpad, zbytek se pak rychle pridává aby nevyčnívali z řady.. Marné no.. 80% lidí holt tvoří většinu hodnocení, mají toho taky mnoho společného že.. :-)

Zatím spolu, zatím živi (2010)

Sice docela přeháňka, ale parádní stylovka.. Tom Cruise je už dlouhou dobu záruka kvality..opět potvrdil.

Expendables: Postradatelní (2010)

Tak to je fakt úžasné. Sylvestr dal všechny do kupy a udělal to tak akorát. Místy odlehčené, místy intenzivně akční. Prostě super. Jak jsem byl malý, přemýšlel jsem nad tím, že by bylo skvělé, kdyby někdo udělal film, kde by byli všchni akční herci.. Takže jsem unešený jak nejvíc to jen jde..chyběl mi tam jen J. C. Van Damme. Ale ve dvojce by snad mohl být taky.. Kéž by toho bylo třeba 10 dílů..