• Krátkometrážní

Sucker Punch (2011)

Docela jsem byla na vážkách mezi hvězdou a odpadem. Neuvěřitelná nuda, kterou nám nepředpověděl ani trailer. Zack Snyder zklamal. Byl to jeden z mála komerčních režisérů, které jsem dost cíleně vyhledávala. Tímto filmem jsem zhnusena a už asi nebudu sledovat Hollywood vůbec. Škoda, pač Zack vždy za hřích stál.

Vše pro dobro světa a Nošovic (2010)

Vít Klusák opět nezklamal. A kdo neviděl část po titulkách, tak musí být zákonitě zklamán. Prostě zelí vede!

The Inbetweeners (2008) (seriál) odpad!

Jsem tak stará nebo je to opravdu taková nuda?

Imaginární lásky (2010)

2011: Plný počet a to já moc Audrey nemusím, což je svým způsobem paradox. Ten film je prostě až moc dokonalý, až moc nádherný a mě se až moc líbí. Pozn. pro kuřáky: Musíte se dívat na místech, kde si můžete zapálit ;) XAVIER DOLAN IS SEXY! a to jsem svým způsobem buzna... 2015: Jsem to chytla v půlce na artu a byla to taková vtipná komedie. Jsem se nedostala za tu třičtvrtě hodinu na vlnu toho divnýho pozérskýho života kanadskýho hipstera a fakt jsem se smála. A hodně nahlas. A tak to asi je, no. A pak jsem i brečela. No. A tak to prostě je, asi.

Český lev 2010 (2011) (pořad)

Vachler je idiot a idiotem zůstane. Od něho nic dobrého čekat nemůžeme. Alespoň ten Budař. Jen doufejme, že český film bude někdy doceněn..teď se to nestalo. Viva la etické buzny!