Člen klanu (1974)

Největším problémem filmu je, že se v něm málo vyšetřuje. Dojde ke znásilnění - nevyšetřuje se, dojde k několika vraždám členů KKK - nevyšetřuje se a dokonce ani ostatní členové Klanu nejeví známky nervozity a nepořádají žádný hon na pachatele. O. J. Simpson v roli černého mstitele už možná nabíral zkušenosti na svou pozdější kriminální dráhu a burtonova bitka na autobusovém nádraží je taková hezky "seagalovská."

Na cestě - Na cestě po Valašsku (2007) (epizoda)

Největší perla vypadne z úst jednoho z "maršálů" rožnovského golfového hřiště: "...ale já si myslím, že golfových hřišť, v takovém kraji jako je Valašsko, není nikdy dost."

Sázky na život (2007)

1 000 000 Kč hráči nahází ročně do každého automatu v ČR. 50 % majetkových trestných činů mají na svědomí gambleři. Třetina sebevražd = gambleři.

Piraňa (2007) (studentský film)

Pokud je tohle typická "novinářka" bulváru, tak to leccos vysvětluje ;-)

Proměny (ne)vkusu (2002) (TV film)

"Ukaž mi svůj dům a já ti řeknu, kdo jsi."

Proměna údolí (2008)

Dokument (+ prezentace investora, architektů a developera) o genezi, průběhu stavby a zabydlování jedné z nemnoha kvalitních budov, které u nás po revoluci, na poli moderní architektury, vznikly (oceněna i jako jedna z pěti Staveb roku 2007).

Ghetto No. 1 (2007)

"Vy nechodíte do školy kluci?" Cikaně 1: "Joo, chodíme. On nechodí." "A proč nejste ve škole?" "Eee..." Cikáně 2: "Jsme nemocný ne?" Cikáně 1: "Mnnn, my deme domů. Mě začíná bolet hlava." "Co? Proč nejste ve škole?" "Bolí mě hlava." :-) Koktaná "moudra" Herr Papeho se poslouchala mnohem hůře. Naopak se mi líbil nápad konfrontace záběrů Chánov X vepřín. Štěstí, že se pašící nemohou nijak ohradit. To jsou přeci jen užitečná a prospěšná zvířátka...a chutná k tomu ;-)

Letem českým světem (2004) (TV film)

Zvolna plynoucí dokument o proměnách míst v české kotlině v odstupu let 1898 - 1998 - 2004.