Město (2010)

Takže Ben ostane definitívne za kamerou a brat ho nahradí pred ňou , tentoraz to pán Affleck bude za plný počet a po režijnom debute je vidno obrovský krok vpred v rozprávaní príbehu a aj tých pár múch ,ktoré tam ešte stále sú to prebije...Už som sa obával ,že si tohto roku svoje prekvapenie nenájdem ale nakoniec to vyšlo .

Bohem zapomenuté děti (1986)

Pekná netradične uchopená romantika stavajúca na dvoch hlavných predstaviteľoch s veľkým problémom a to ,že po celú minutáž film nestrhne len náznakovo sa o to snaží a to je pre mňa málo.

Twin Peaks: ohni se mnou pojď (1992)

Pri sledovaní som sa necítil práve najlepšie a to asi bol aj zámer , plné hodnotenie si nechávam pre seriál .

Resident Evil: Afterlife (2010) odpad!

Slovíčko akčné bolo zneužité ,znásilnené a dokopané ..hnus , hnus a hnus ,najhorší film tohto roka a konkurencia sa nestačí diviť.

Hrdina (2002)

Choreografia bojových scén na jednotku , hudba a výtvarná stránka rovnako ale chýbal tomu nejaký strhujúcejšie vyrozprávaní príbeh ,pretože miestami keď sa hovorilo tak to nudilo .

Já, padouch (2010)

Ďalší z radu animákov ,ktorý ničím nevybočuje zo zavedených koľají, áno začiatok sľubuje zaujímavý film ale príchodom troch sirôt ,prichádzajú aj morálne hodnoty a to špeciálne v tomto prípade nesvedčí . Radšej to mohli urobiť ako súboj dvoch super zločincov .

Zlaté opojení (1925)

Najviac sa my páčil ten perfektný Chaplinov komentár a samozrejme pár skvelých scén s varením a pojedaním topánky, tanec s rožkami....

Televizní společnost (1976)

Zaujímavý film s perfektne rozkreslenými charaktermi a plejádou skvelých hercov . Samozrejme téma alebo skôr témy sú až príliš aktuálne a človeka ,ktorý v TV pozerá maximálne tak športové prenosy len utvrdzuje v tom ,že robí dobre.

Harry Potter a Relikvie smrti - část 1 (2010)

Vyskúšal som si pohľad na Pottera bez znalosti knižnej predlohy a nevedel som sa v tom zorientovať , jednoducho Potter padol tvrdo na zem a nič na tom nezachraňuje ani náznak atmosféry v posledných 20 minútach s jedným skvelým čiernobielym príbehom. Ja som vyrástol ale obávam sa ,že Harry a spol ostali zaseknutý v tretom ročníku. O rok bude mať Yates čo robiť aby finále zvládol ,pretože veľké nič je predo dvermi !

Mizerové (1995)

Keď vrcholom filmu je prevrátené auto v TV z iného filmu asi nie je niečo v poriadku ,akčné scény nič moc a herci až na pár celkom podarených dialógov hrajú nudné postavy ak chcem kvalitný akčný film tak určite vytiahnem z poličky niečo zaujímavejšie.