Dech (2007)

Už od začiatku my to prišlo veľmi rozpačité , trápne ( to škriekanie na jar a leto ) a plné paradoxov, vďaka za krátku minutáž inak by to bolo na nevydržanie . Cinefil Ke

A-Team: Poslední mise (2010)

Nekonzistentný guľáš nápadov s dobrými hercami ,ktorý si svoje úlohy vyložene užívajú ale s tak zle nastrihanými a natočenými akčnými scénami ( okrem tej na banke) až bieda . Chcem dvojku a pokiaľ možno lepšieho režiséra !

Vrah ve mně (2010)

Neo- noir a pocta klasickému noiru ,problém s rozprávaním príbehu a Casey Affleck ,ktorému nemá kto sekundovať a tak si celý film kradne pre seba , nadpriemerný film z ktorého sa dalo a malo využiť viac.

Lásky jedné plavovlásky (1965)

No a najhoršie je ,že takýchto dievčat a chlapcov je v dnešnej dobe až príliš veľa a samozrejme doznieva aj staršia generácia tých "čo povie na to suseda".... trefný film !

Rozdvojená duše (1945)

Prvý film v ktorom Hitchcock nie je hviezdou ,pretože medzi krásnou Bergman( ako doktorke jej to svedčalo !)a charizmatickým Peckom to nádherne iskrí a ak sa k tomu pridá (zo začiatku nie tak jasný) Hitchov pomaly sa zamotaní mysteriózny príbeh o výhru je postarané .

Dům voskových figurín (2005) odpad!

Necítil som sa dobre pri sledovaní tohoto filmu ,nudil som sa a hovoril si prečo Hiltonku trepali pred kameru.

Čarodějův učeň (1977)

Náááádherná animácia ,pekný príbeh ,hudba a tak zybtočne o tom hovoriť to sa musí vidieť ! Cinefil Ke

Hačikó - příběh psa (2009)

Takého psa mať doma by bola nádhera a určite som si spomenul aj na svojho Rena. Kaczmarekova hudba je božia už u Finding Neverland a tu rovnako doháňa k slzám.

Poslední vládce větru (2010) odpad!

Súťaž o najdebilnejší scenár roka pokračuje, Shyamalan natáča jeden horší a absurdnejší film za druhým a ten kto si myslel o deťoch z Narnie ,že sú to najotravnejšie čo sa na plátne za posledné roky objavilo ,zbystrite pozornosť ,tie z Posledného vládca vetra sa im minimálne vyrovnajú .

Piraňa 3D (2010)

Páči sa my ta braková úprimnosť akú Aja sebavedomo ponúka v tomto filme , polovica je o ženách ,dvoch morských pannách a príprave rybičiek na veľké krvavé finále v ktorom sa potom už ľudia stávajú regulérnou potravou pre rybičky ,nádherné GUILTY PLEASURE.