Muži, co zírají na kozy (2009)

Ach jo, co tohle mělo znamenat! Hrůza snad ani ty 2 hvězdy nezaslouží. ale to bych nemohl tolika skvělím hercům udělat.

Smrtonosná past 3 (1995)

Parádní film plný akce od začátku až do konce. Takto si představuji akční film. Sam a Bruce dobrá dvojka.

Gamer (2009)

No co k tomuto filmu dodat. Původně jsem chtěl dát 4* ale po uvážení dám pouze 2. Film neby zase až tak hrozný, přiběh ušel, herci dobří myšlenka taky fajn, ale co měl znamenat ten střih!?! Pokaždé když byla nějaká akční scéna tak než jsem stačil zaostřit bylo tam něco jiného, neuvěřitelně mě to štvalo bylo to tak chaotické že jsem měl chuť tyto scény přetočit přitom když akce skončila bylo to zase v pohodě, proto hvězda dolů. Druhou dávám pryč za neuvěřitelně tupý zavěr který defakto pohřbil celej snímek.

Ptáci (1963)

No začátek nebyl teda nic moc, ale pak se to neskutečně rozjelo a já měl co dělat abych si neukousnul ruce při kousání nehtů, vůbec jsem nic takového nečekal už hlavně kvůli roku natočení, ale Alfred z toho vyždímal fakt maximum za které musím hodnotit 95% i přes pomalý rozjezd.

Rozsudek smrti (2007)

Tak tohle je nářez, nečekal bych že se to vyvrbí jak se to vyvrbylo. Celej film sem byl připoutaný v křesle a skoro nedýchal James Wan z toho dokázal vyždímat co se dá. Kevin Bacon Byl úžasný. Prostředí, kamera, vše dokonalé.

Vražedná čísla (2005) (seriál)

Tomuhle se nedá věřit ani za mák. Tolik nesmyslů, číse,l terorií až je mi z toho nanic.

Interstate 60 (2002)

Nejlepší Road movie které jsem viděl, nemám co bych vytknul.

Děti noci (2008)

Jestli takové filmy budou dostávat českého lva tak už nechci viděn raději nic. Skrátka to je blbost. 10%

Záhada Blair Witch (1999)

Tak tohle se mi teda vážně moc nelíbilo. Partička lidí co se bojí v lese nějakých zvuků a každý s inteligencí na nule. Toto není film pro mě, uječený a upištěný nány si mohu pouštět na Nově.