Match Point - Hra osudu (2005)

Abych řekl pravdu tak mi tam vadily tyto věci. 1: Hlavní hrdina co měl snad zánět spojivek nebo byl pořád zhulenej. 2: Hudba ( na tento žánr nejsem stavěný ) 3: Dost jsem se u filmu nudil, ale posledních 20 minut už šlo. Není co dodat, tento film se Woodymu vážně nepovedl.

Star Wars: Epizoda IV - Nová naděje (1977)

Konečně jsem se rozhodl po všech těch letech pustit si Star wars pěkně od začátku a užít si tenhle filmový skvost. Abych se přiznal tak jsem tomu moc nevěřil pač to bylo natočené v roce 1977 a říkal jsem si že to nebude ono když jsem zvyklí se dnes koukat na fakt dobré efekty u nových filmů, ale co mě tedy úplně konsternovalo bylo to jak to mely fakt hustě udělaný. Opravdu mi chvílema padala čelist ze všech těch efektů lodí, bojů, robotů ba i zvířat. Abych to shrnul, je to ůžasný film se skvělíma efektama pěkným příběhem a vše co jsem tam viděl tam stálo za to, těším se na dalsí pokračování.

Kick-Ass (2010)

U tohoto snímku jsem se rozhodoval nad odpadem a nebo vypnu svůj mozek a nechám se unášet bizardností tohohle díla, nakonec jsem usoudil že pokud opravdu nebudete přemýšlet a necháte se unášek bude to docela dobrej filmovej zážitek. Jo a ta malá holka, myslím že se nám rodí nova akční hrdinka.

Podivuhodný případ Benjamina Buttona (2008)

Tohle je opravdu skvělé dílo. Masky úžasné, herci super, hudba skvělá, nápad velmi zajímavý a dokonale vypracovaný jen musím vytknout příběh Benjamina. Čekal bych že celý ten děj bude silný, zábavný a originální, ale místo toho byl jenom na lodi, posílal pohledy a tak. Jo kdyby se tohle scénáristicky rovnalo Forestu Gumpovi tak to mohla být bomba neskutečného kalibru který by nás nenechal ani chvilku chladným. Já asobně jsem se téměř nudil, těšil jsem se jak bude mládnout a ona zase stárnout. Škoda toho obrovského potencialu který z tohoto snímku dělá film na jedno shlédnutí a ta nepříjemná stopáž... 60%

Moon (2009)

Děsná nuda, dvakrát jsem u toho usnul a když jsem to dokoukal tak jsem mel akorát plnou hlavu otázek. Nikdo nic nevysvětlil nehledě na to že to bylo pouze o jednom herci. Každopádně 2* to zaslouží, vidět a víc od toho nečekat.

Ctrl Emotion (2009) (studentský film)

Opravdu zajímavý námět slušně spracovaný po herecké stránce taky fajn a co se týče scénáře tak já jsem se pobavil. Super krátkometrážní studentský film. Doufam že Vojta bude pokračovat spíše touto cestou než tou hereckou.