Pohádky na dobrou noc (2008)

Když to budu brát z pohledu dětí tak úžasná zábava, kdyz si vzpomenu jak to děcka žraly hned se mi dělá líp. I já jsem se kupodivu docela bavil, morče Bulva byla skvělá a doplňovala slabá místa filmu. Herecké výkony byli dobré a obsazení taky jen Petr Rychlý a jeho špatný dabing Adama Sandlera se skoro nedal rozdejchat. 4*

Kozí příběh - Pověsti staré Prahy (2008)

Veliké zklamání, očekával jsem tedy více zábavy a každopádně lepší příběh. Dost jsem se u filmu nudil a netrpělivě čekal na konec. Navíc ani nevík pro jakou skupinu lidí to melo být, ale pro děti určitě ne.

Volejte věštce (2008) (pořad) odpad!

Hloupost, hloupost hloupost. Podle pořekadla " každý svého štěstí strůjce " A nějaká bába mi važně nemá co kecat do života.

Hospoda (1996) (seriál)

Skvělý český seriál na který se dá koukat. Není to sice nějaké mistrovské dílo, ale porce zábavy je úžasná.

Nabít a zabít (2006)

Musím říct že film je to zajímavvý, skvělý herci atmosféra i děj, ale co mě vážně vyrazilo dech, byl závěr. Tohle jsem vůbec nečekal, celou dobu jsem koukal na film který se ve finále úplně otočil. Absolutně by mě nanepadlo že to dopadne takhle. Moc pěkné to bylo. Dal bych 5* jen tento snímek bere dech pouze napoprvé, když jsem na to koukal podruhé tak jsem věděl jak to dopadne a nebylo to už ono.