Dilino a čert (2009) (TV film)

No nebylo to zase až tak hrozný. Pan Táborský mluvil jak Bůh stvořil lidi bylo fakt skvělý, moc pěkně to povyprávěl.

Divoký anděl (1998) (seriál)

Kámoš jí říkal Anália Orálo, tak dám aspoň jednu hvězdu.

Zvíře (2001)

Není nic lepšího když se celý film směju. Takových komedií by mělo být víc.

Žába k zulíbání (2002)

Musím uznat že to nebylo kdovíjak parádní, ale tolik legrace a vtipných scének co tam byli me nutilo se celej film řechtat a to je důvod proč mě to tak bavilo. Rob Schneider je podle mě dobrý herec a jeho filmy mám rád.

Kytice (2000)

Jelikož jsem z Miletína tak musím našeho rodáka jistě vychválit 5. hvězdičkama.

Nebe a dudy (1941)

Nelze jinak toto je fakt parádní film.

Ztracený svět (2001) (TV film)

Výbornej film,sice jsem to viděl kdysi v televizi a mělo to dvě části, ale i tak to bylo moc pěkné. Kam se na to hrabe Jurský park ( ikdyž je taky dobrý). Tenhle film si jistě zaslouží větší hodnocení, fakt paráda.

Slečna zamilovaná (2009)

Nuda, nuda, nuda. Mám takový pocit že kdyby tam nebyla Sandra tak to asi všichni házejí do odpadu, protože tam nebylo nic co by mohlo chytit aby se na to dalo koukat. Jedinou hvězdu co dávám je za Sandru co na konci tak krasně poskakovala.

Svět podle Prota (2001)

Velice dobrý film, spousta zajímavých věcí a Kevin Spacey který to zahrál fakt dokonale. Jen musím vytknout filmařům tu druhou polovinu filmu, protože začátek kdy Kevin přistál na Zemi a dostal se do psychiatrické léčebny a zdůvodňoval proč tu je a jak se sem dostal bylo prostě úchvatné ( hlavně pro milovníky vesmíru ), ale pak doktor Jeff Bridges začal pátrat po pravém Protovi a místo pokračování skvělého příběhu jsem koukal jak ho hypnotizují a snaží se zjistit jak se tam vlastně vzal ( což byla nuda ). 80%

Kriminálka Miami (2002) (seriál) odpad!

Musím, Davida Carusa vážně nerozdejchám.