Útěk ze seriálu (1989) (TV film)

Ani bych nečekal že se film bude takhle odehrávat, každopádně je to dobré dílo a rád se na to znovu podívám. Až na pár drobností seper film.

To byl zítra flám (2010)

Žádná sláva to není, ale účel komedie to splnilo. No nesmí se u toho tolik přemýšlet pak by to nedávalo smysl.

Smrt čeká všude (2008)

Tak tuhle blbost už nechci nikdy vidět. Říkal jsem si když jsem na to koukal poprvé že jsem to asi nepochopil když to všichni vychvalují tak jsem si to pustil ještě jednou a pochopil jsem že se na tom dá akorát pochopit to, že je to nuda. Nejvíce mě zaráži že toto porazilo Avatara ( vůbec nechápu čím ) Jednu hvězdu za prvních 10 minut jinak zase nechápu.

Tři uprchlíci (1989)

Toto je parádní komedie u které se budete všici určitě tlemit jako já, protože já se smál jako blázen, mohu jen doporučit.

Tohle je Sparta! (2008)

Je to hrozná blbost, ale na druhou stranu sem se i trochu zasmál. Jednou to vidět a pryč s tím.

Našli mě naši (2006)

Nehorší film co jsem s DeVitem viděl, vlastně ne to byl muž na měsíci, ale i tak to byla kravina.

Doodlebug (1997)

Pěkné to bylo, každopádně hodně zajímavé.

Criss Angel: Mistr magie (2005) (pořad) odpad!

Na tohle nemá cenu se ani dívat. Viděl jsem jeden díl a mám z toho dost. Kdo to sakra je a kdo na toho šaška vůbec kouká? Nemíním marnit čas tak tupou zábavou která se ani nezakládá na pravdě, je to pouze podívaná pro diváky žádné triky, žádná kouzla.

Juno (2007)

No ne že by to bylo nějak super, ale koukat se na to dalo.