Uvolněte se, prosím (2004) (pořad)

Toto mi zaručuje,že se opravdu každý pátek večer uvolním a pořádně se zasměju.

Sluha dvou pánů (2000) (divadelní záznam)

,,Tohle to,že je ten pudlik?"Já jsme u tohoto počinu tak řáchal smíchu,že sjem ani envěděl,že dvě a půl hodiny utekly jak voda.A já sjme si to musle pustit ještě jednou.Miroslav Donutil zde podal životní výkon.

Vrchní, prchni! (1980)

Prostě česká klasika s nesmrtelnými replikami.Stojí za to to vidět.

Spawn (1997)

Jediný,co se mi páčilo byl ten hnusně srandovní klaun.

24 hodin (2001) (seriál)

24 tak to je podle mě jeden z dalších vrcholů seriálové tvorby za velkou louží.Shlédnul jsem všech 5 sérií a pro mě jako pro filmového a seriálového fanouška a je to velice těžké hodnotit,která serie je lepší.Tak začneme u tý první.TV NOVA z toho udělala trhák roku,že vylepila všude na autobusy Kiefera,všude samej bilboard a hlášky seriál se odehrává v reálném čase.Přiznám,že toto,těch pouhých 43 minut čisté stopáže dílu bez reklam a bez všech dalších reklamních tahů,mě dovázelo k šílenství a k pocitu klamavé reklamy.Ale jak koukáte dál ono vás to přejde.:)První série byla super rozjezd to byl dobrej.Druhá série.Ta začala bezprostředně po sérii první a to byla asi chyba,protože někteří lidé mohli být tímto seriálem už přesyceni a mohla být pauza,ale nebyla bohužel.Další chyba seriál se začal ubírat do pozdních večerních hodin.Ale vydržel jsem.:)Druhá série mi přišla hodně našlapaná a zase se tu objevilo plno dalších zvratů.Snad jediný mínus týhle série bylo mučení Jacka.Proboha vždyť tohle by ani nevydržel Arnold a ni žádná iná akční hvězda,tohle by nepřežil žádnej smrtelník.Třetí série.Tu uř Nova totálně pohřbila do půlnočních hodin a ještě k tomu v neděli a aby se toho rychle zbavila tak dávala dva díly za sebou.Což už byl problém pač čučet na telku do dvou do rána a ráno v 6 vstávat to s enedalo.Pro mě osobně byla třetí série nejslabším článkem prozatímních 5 dnů Jacka Bauera.Postavy jsou nesympatické.Jack je tady strašný hrdina a už samotné téma virus je poněkud uhrané.A ještě ke všemu z Bauera udělali narkomana.A to finále to byl taky úděs.4 série to už bylo iné kafe.Bohužel už ani nedávala TV NOVASamotná myšlenka,kdy chtějí teroristé zabít v přímemé přenosu ministra obrany je dobrá a hlavně to je jen dámy a pánové začátek.Sérii také pomhla řada nových postav jako je Audrey Raines a nebo Arnoldo Vooslo a nebo islámská rodina.Seriál se suprově vygradoval a načnul zápletku 5 série.5 série to je vrchol.Tu už asi Nova dávat nebude,doufejme,že Prima.Naprosto nejlepší série,u které se nemůžete dočkat dalšího dílu.Nedá vám spát bojíte se o hrdiny,vyvolá perfektní city a emoce a nemilosrdnost autorů je sice těžká,ale příběhu to dodá jiskru.Už se nemůžu dočkat 6.série,která začíná v lednu roku 2007.Takže v celku je to jeden z nejlepších seriálů,který jako svoji křivkou úspěšnosti upadal a pak se náhle napřímil vstříc k dobrým zítřkům a tučným výdělkům.Doufejme,že 6.série bude stejně dobrá jako ta 5.

Hon na myš (1997)

Já bych řekl,že je to opravdu dobrá až vynikající rodinná komedie.Malinkatá myška a její trampoty jsou zábavné a ne nijak přehnané.Také tu máme příklad jak krásně a zadarmo si zdemolovat dům.stačí k tomu jedna malinká myška.

Madagaskar (2005)

Nejlepší animovaný film všech dob.Ani na to nekoukejte bez českého dabingu,protože ten tomu tak pomohl,že to ani neumim popsat.Perfektní hlášky jako ,,On mě pšští“ nebo moravský přízvuk lemuřího sluhy.Geniální.Scény gradují a jsou plné lehkého humoru jako např.scéna,kdy se naši hrdinově dostanu na Madagaskar.Nesmím zapomenout na tučňáky,kteří jsou snad nejlepší z celého filmu.Příběh je jednodušší,ale legrace to všechno zaplácne.Jediné co bych tomu vytknul je,že to bylo krátký.

Ztraceni (2004) (seriál)

Ještě před rokem jsem o tomto seriálovém gigantu nevěděl vůbec nic.Až jeden den jsem si koupil filmák Premiere a na jedné straně byla reklama na start druhé sezóny na AXN.A tak jsem si postupně nacházel info o tomto seriálu až mě doslova pohltil a musel jsem si sehnat všechny díly,které byli dostupné.Když jsem je měl konečně doma začal jsem koukat.Ani jeden díl vás nenechá bez přemýšlení,pokaždé si říkáte ,,co to sakra je?“ a neustále vás to nutí koukat na další a další díl a vy zjistíte,že čas nehraje roli.Spadli jste do tak geniální světa.Seriál bez víceméně známých hvězd nám předvádí momentální kvalitu seriálové tvorby za velkou louží a obě série stojí za to si je shlédnout,aby 4.října 2006 byl pro Vás den v kalendáři,kde si napíšete,že začíná nová třetí série LOST a co bude s našimi postavami Michaelem,Jackem,Lockem Hurleym,Sawyerem a mnoha dalšími.

Kletba bratří Grimmů (2005)

Zajímavě pojatý příběh německých rodáků na který bych rozhodně nešel s dětmi starších 12 let,protože uříznuté hlavy mě opravdu dostali a utvrdili v tom,že tenhle film není rozhodně pro děti.Zase byla skvěle navozená temná atmosféra,která vám opravdu strach nažene.Ani čeští herci se neztratili jako je pan Táborský nebo Tomáš Hanák a taky docela velkou roli si vystřihnul Jan Unger alias Ondra z Pošty pro tebe.Co jsem očekával bylo více filmové metráže s Monicou Bellucci,která filmem proletěla jako upír,který má centimetr před obličejem kříž ze stříbra a ještě obloženej česnekem.Taková to byla rychlost.Na druhou stranu se mi velice líbil Peter Stormare,který filmové řemeslo ovládá s přehledem.V celku mi film přišel jako jeden velký průměr,jedna velká pohádka o které stejně víte jak dopadne.