Zoufalé manželky (2004) (seriál)

Až TV Prima mě doutila se na tento seriál koukat a taky jsem dobře udělal,protože tohle je skvělý seriál,který by měl vydět každý.1.Sezona: Startovní sezona se hodně povedla,gagy jsou dobré,dějové linky geniální,zvraty špičkové,konec ještě lepší a navnaďující na 2 sezonu: Ovšem ta mě dostala ještě víc,byla mnohem zábavnější,lepší příběh víc zvratů,prostě geiální. 3Sezonu: Ta má skvělé promo tak doufám,že nezklame.

World Trade Center (2006)

Nepřekvapiví ani vás neochudí o to co od filmu čekáte.Sršení emocí!

X-Men: Poslední vzdor (2006)

Nejlepší zakončení trilogie jaké jsme si mohli přát.Skvělý příběh,skvělý průběh děje prostě všechno geniální.

Strážce (2006)

Tohle je jeden z filmů na které jsem se letos hodně těšil,protože jsem milovník Sutherlanda a mnoho jsem četl o tom,že podoba mezi 24 hodin a Strážce bude jistě veliká.Bohužel zklamání je obrovské.Podoba mezi seriálem a tímhle filmem je veliká,ale to je asi tak všechno.Já bych to asi ani nenazval filmem,nýbrž dokument o zatím utajeném skandálu a o tom,jak americká tajná služba chrání svého prezidenta a jak to u nich chdoí,když nastane pohotovost.Kamery je hodně divná.Vsuvky s výhružkami,to vypadalo jak z nějakýho šílenýho hororu o masovým vrahovi a námět?Dneska už hodně ohranej,ale dalo se z toho vyždímat o hooodně víc.Snad jediné podle mě co si zaslouží aspon nějaké hvězdičky,jsou herci a sice Micheal Douglas a Kiefer Sutherland.Douglas je už znalý veterán a přece na něm není vidět,že už je to starej pán a hraje stále skvěle,ale jeho postava Pete je prostá jednoduchá,která se neměla kam rozvíjet,ani filmaři nám o něm nenabídli více.Kiefer mi tady připomíná v mírnější podobě Jacka Bauera,v hodně mírné podobě a už pro dobro Kiefera bych užnebral role detektivů ani vládních agentů z toho důvodu,že 24 si nasadil hodně vysokou laťku.Jeho postva je tady jakýsi agent,který je jistě jednička ve svém oboru,ale je to takový ucaprclík,nemá šťávu je suchej.Ale za tyhle dva a za jejich hádky ty dvě* dostanou.Jiank celej film je nuda,bez šťávy těšíte se kdž se rozjíždí nějaká chudá akcička,těšíte na překvapení,ale nic nepřijde,záporáci to jsou taky nějaký chlapy kdesi cosi.Film je hodně zmatený a urychlený a když se člověk těší na finále přijde zklamání v podobě docela dobré střílečky leč hodně krátký střílečky!Dle mého názoru propadák!

Silent Hill (2006)

Velice dobrý film.Prvních 15 minut docela nuda,ale cedule Welcome to Silent Hill rozjedu fascinující psychadelickou podívanou,která bere dech a je vidět asi trošku spojení se stejným námětem od japonských hororů.Čekal jsem podle trailerů,že Sean Bean si zde zahraje více,škoda.Ale Radha Mitchell byla skvělá a Deborah Unger ještě lepší.Akorát to s ní na konci trochu přehnali.Asi ta jedna hvězda kterou strhávám,je že jsem se chtěl více bát,nestačili jen kousky z jinak velice dobrých scén s démony,ale čekal jsem strach po celý film,ale ten se nedostavil.Ale jinak film skvělý,na začátku mě trochu udivili skoro až amatérské triky démonů,ale pak se to zpravilo,hudba velice zajímavá :),herci dobří,myšlenka geniální a konec dechberoucí.Taková byla návštěva v Silent Hill.

Walk the Line (2005)

Musim říct,že tenhle film mě hodně překvapil v tom jak se mi líbil.Krásná muzika a hlavně dva skvělé herecké výkony.A jak jsem Reese od Pravé blondýnky nesnášel takl tady se mi moc páčila i když bych řekl,že Oscara si spíše zasloužil Joaquin,ale tím rozhodně nespochybňuji herecký talent Reese.Tvůrcům se myslím perfektně podařilo zachytit lásku mezi Johnym a June.Hlavně také smekám před Joaquinem pač všechno se musel naučit mimiku,písně a ještě k tomu zpívat.Smekám.Ale myslím,že 5* je zasloužených.

Haló, haló! (1982) (seriál)

Bodré podoledne!! :-D jeden z nej seriálů!

Let číslo 93 (2006)

Musim říct,že tenhle film opravdu stojí zato vidět.Řekl bych,že ej to překvapení roku.A je to rozhodně jeden z nejlepších filmů co jsme letos viděl.Opravdu mrazivé znázornění 11.září.Uvědomíte si to utrpení lidí.Na konci jsem si hodně poplakal!

Invaze (2005) (seriál)

Hodně dlouho jsem se rozmýšlel jestli tomuhle seriálovému počinu dám 4* nebo 5*,ale nejspíš se přikloním ke 4*.Asi z těchto důvodů.Když si promítnu na zpět celej tenhle seriál tak začátek byla oprvadu hodně ospalý ba možná některé díly až nudné.Naproti tomu skvělí finixh seriálu v posledních 6 dílech je opravdu perfektní a kdyby se tak nesl celý seriál tak bych neváhal dát 5*.Snad úplně nejlepší díl z celé série je poslední.Však smai uvidíte.Ale ten konec je další důvod proč nedám 5* ale 4*,pač jsme nikde neslyšel,že by se měla točit 2 season a jestli se fakt nenatočí tak budu opravdu naštvanej,pač si myslim,že tenhle seriál by si to zasloužil.Opravdu.Nu což.Musíme jen doufat.Tak všem kdo to ještě neviděl na primě tak přeju příjemnou podívanou.4* jsou myslím zasloužené.