Divoké kočky (2000)

Hodně svižná komedie a pro nás chlapy tam jsou dost hezký divoký kočky,které jsou hnány super muzikou.

Evoluce (2001)

Vcelku závbavná komedie u které se můžete poučit i o bilogii a dokonce Vám řeknou co je to mitóza!Opravdu dobrá komedie!Ale je nejlepší!

Kmotr (1972)

Snad ani nejde dát jiné hodnocení pro tento klenot filmového průmyslu.Film je sice krapet dlouhý,ale čert to vem,skvělí herci a skvělý příběh všechno zamázne.Vynikající mafiánský film.KLASIKA!

Zmeškaný hovor (2003) odpad!

Bohužel,ale mě už přijdou dost trapné tyhle japonské horory,které dle mého názoru jsou už jen na jedno brdo.Já neznám jedinej japonskej horor,kde by nevraždil někdo ze záhrobí a nebo někdo,kdo zemřel otřesnou smrtí.Kruh jak japonskej tak i americkej byl dobrej.Nenávist jak by smetla,ale tohle akorát v jiným podání?Nééé oprvadu néé.Film je šíleně natažený jak ttrenky po 20 letech.Atmosféra divná nevystrašující.Scény,které volají po nějakám scénickém vyvrcholení a niiiic,jen čekáte a čekáte a ono nic nepřichází.Hodně se rozmýšlím jestli film hodit do odpadu nebo tu jendu hvězdu mu dát z milosti za myšlenku vřaždit přes mobil!Ale asi se přikloním k odpadu,protože jsme se opravdu hodně nudil!

Agent v sukni 2 (2006) odpad!

No teda jako oproti jedničce naprostá kravina.Čekal jsem něco odlehčeného a hlavně víckrát Velkou mámu,ale kde nic tu nic.Film je skoro až akční thriller a vůbec v sobhě nemá tu odlehčenost.Ani žádné dobré gagy nic.Snad jediná scéna u které se mi aspon kousek rtu pohnul či zasmál byl běh alá Pobřežní hlídka jinak tenhle film je opravdu odpad!

Star Wars: Epizoda VI - Návrat Jediů (1983)

Řekl bych naprosto nejlepší Star Wars film.Škoda,že aspon jeden díl nedostal tak velké Oscarové odcenění jako LOTRIII.I love Star Wars.

Beetlejuice (1988)

Hustoa největší.Tim Burton opět dokonalý tvůrce světa mrtvých!Já jsem se tak smál.Nezapomenutelný zážitek.A Banana song je vůbec nejlepší.

Poslední výsadek (2005)

Tak tenhle film mě docela překvapil čekal jsme něco podle vašich komentářů,že to bude naprostá slátanina,ale mě to přišlo docela dobré.Efekty trochu blbé ale jinak jako celek to bylo dobré.Michael Madsen tam hrál fakt debilního amíka a ostatní taky dobrý!Skoro zápletka jak Indiana Jones!

Don Juan DeMarco (1994)

Tenhle film je velice zajimavý.Dle mého názoru má tenhle film v sobě jakousi myšlenku,kterou si k srdci může vzít každý z nás a máme v sobě něco co má Johnny Depp jako Don Juan.Každý máme reálný svět a v nitru duše máme svůj svět.I když nejsme tak extrémní jako hrdina ve filmu,že se i tak obléká,ale není rozkošné když se někdy chováne tak trochu jako blázen?Je fakt,že film sám o sobě je možná stereotipní romance,která by dneska bodovala jen díky Deppovi a kdy by byl živí Marlon.Jiank by to byl jeden z mnoha filmů...Ale že tam hrají tito vynikající herci tak film má takovou zvláštní atmosféru a tu atmošku podtrhuje nádherný český dabing v podání Saši Rašilova a pana Brzobohatého.Hudba byla jen tak do pozadí,výprava krásná.Snad jediná věc,která se mi na filmu nepáčila je,že tvůrcům se rozhodně nepovedlo omladit Deppa tak,abych mu věřil,že je mu 16.To mě teda rozhodně nepřesvědčili.Ale film se mi moc líbil.A na závěr jeden citát od Marlona Branda,který mi utkvěl v paměti a možná vystihuje jakési nic nedělání či čekánína něco co možná ani nepřijde,vystihuje to starého člověka,který je před důchodem. ,,První den zbytku mého života."

Zakázané ovoce (1998)

Přišlo mi to hodně utahané,strašně se vlekoucí film.Některé scény byly dobré,chvilkama jsme si vzpomněl na Prison Brek,ale stejně kus nečeho mi chyběl k dokonalosti.