Policie (1985)

Neuvěřitelná nuda!

Náš vůdce (2008)

Velice zdařilé! Skoro až neněmecké. :) Ale kde končí hranice? Většinou si protipólu všimnem až ho dosáhnem...

Děti noci (2008)

Ze zpracování filmu čpí jakási "socialistická" rutina a nudná kamera. Jediným positivem této umorousanosti jsou J.Mádl s M.Issovou, kterým film zbytečně tupí hereckou jiskru.

Vražedný computer (1993)

Neskonale tupý námět, ale je dobrý se podívat, co všechno jsou lidi schopný natočit.

2 blbouni v Paříži (2008) odpad!

Vtipné na tom bylo jen to, že jsem to nevypnul už dřív!

Hlasy ze záhrobí (1991)

Hezká hudba a tři zajímavé momenty ve filmu. Jinak i zde je nutno Fulciho podezřívat z horrorové senility.

Pokoj 1408 (2007)

Hravá kamera a poutající děj poskytují očím dostatek visuálního prostoru pro zaneprázdněnost. Ač se nejedná přímo o horror, pomalejší fáze filmu jsou vždy jen přestupní stanicí před zlomem dalšího dějeběhu.

Podvodníci (1993)

Dobrý námět, včetně některých momentů; bohužel to ale kazila nepříliš zajímavá kamera, pravděpodobně laxní režisér (co bychom chtěli od debutu?), necharismatičtí herci a v případě Phila Collinse to chtělo mírně přeexponovat charakter jeho postavy. Dostat to do rukou jiný režisér, asi to mohl být zdařilý počin.

Závislost (1995)

Netradiční filosofická vampýřina. Tradičně se mi to moc nelíbilo.

Re-Animátor (1985)

Ono to není špatný, ...ale nelíbilo se mi to kdysi a mám pocit, že z toho nejsem nadšen ani dnes. :(