Nejúžasnější videa světa (1999) (pořad) odpad!

Nejhorší na tom celém asi je, jak je celý pořad bulvárně komentován. Komentátor je tak rozjetej, že udělá neuvěřitelnou, dech-tající tragedii třeba i jen z toho, i kdyby si tam někdo jen připoprd do trnek. Ale lid potřebuje emoce... byť by byly podávány teleshopingovou formou.

Stmívání (2008)

Natáhlá lovestory s výraznými tesáky (které se ve filmu neobjeví) ze střední školy ve Vidličkách. Výborná kamera! Výborné > Ashley Greene, Kristen Stewart.

Rocky Balboa (2006)

"Nejde o to kolik inkasuješ, ale o to kolik uneseš." Zpočátku mírně plouživé, za to konec poměrně dobře natočený a sestříhaný.

Poslední upír (2007)

Další utahaná upířina - jediné plus jsem zaznamenal hudbu a málo známou herečku v jedné z hlavních rolí - Caroline Cole. Jestli to opravdu byl první film režiséra Andyho Hilla, pak není divu, že působil dost amatérsky.

Grotesque (2009)

Romantická lovestory pod taktovkou masakru psychicky chorého sadisty.

Brazilský masakr (2006)

Podle anotace mělo jít o syrový horror ve stylu Texaského masakru.... Ani to nebyl horror natož v tomto duchu a nebýt častých zdlouhavých scén bez většího spádu, mohlo to být docela příjemné.

Hurvínkova kouzelná flétna (2005) (divadelní záznam)

...a kam se ztratil ten humor, jímž byl hurvínek od Skupy po Kirschnera pověstný??

Chůva k pohledání (1993) (seriál) odpad!

Po několika minutách dostávám záchvaty nepříčetnosti a to mi stačí jenom slyšet.

Pavouci (2000) odpad!

(Pozor neobsahuje spoilery!!) Spoilerem může být maximálně jen hodnocení! Naivní příběh o havarovaném raketoplánu, trojici teenagerů a pavoukovi klonovaném DNA mimozemšťana proti jemuž jedu není žádného léku..... Trojice hrdinů pobíhá po přísně zabezpečeném vládním objektu výzkumných laboratoří jako u babičky po světnici a bez problémů se dostanou do zaheslovaného počítače tajných složek...... Když by se už zdálo, že kinematografie dnes není ani schopna vyprodukovat tak špatné triky při nejmenším 30 let, tento film je ukázkou, že je schopen i horších a v kombinaci se zoufale špatnými hereckými výkony to celé vypadá jak špatný vtip.