• Thriller

Čelisti: Pomsta (1987)

Proč se tvůrci zabývali čtyřkou? Akorát škoda peněz. Bez Brodyho to už není ono. Je to už prostě nuda. Příběh víme, jak skončí a už není ani trochu napínavý.

Čelisti 3 (1983) odpad!

Třetí pokračování Čelisti se moc nepovedlo. Už tam neni Brody a ty jeho náhlý falešný poplachy. Příběh nebyl tak zajímavý a napínavý. Tři hvězdičky za vraždy a za herce Dennise Quaida, který to jediný uměl zahrát.

Čelisti 2 (1978)

Od jedničky se to moc neliší(stejní hrdinové, stejný žralok), ale myslím si, že to má o trochu lepší, zajímavější a napínavější děj už proto, že v nebezpečí byli synového hlavního hrdiny a je napínavé sledovat, jak je jde Brody zachránit.

Čelisti (1975)

Čelisti jsou fenomén. Horror všech horrorů. Dokonalost. Zkrátka nejvyšší kvalita filmu. Režisér Steven Spielberg se pěkně zpotil, když pracoval na této kráse. Kráse žraloků. Díky němu jsem mohli vidět něco, co vidět nikdy nešlo. Nádherné moře, hladký písek a nenasatný lidožravý kámoš žralok bílý. Roy i Richard - skvělý herci, kteří dodali tomuto klenotu tu pravou "chut". Chuť dovádět. Chuť se bavit. Chuť si zahulit trávu na pobřeží a chuť být sežrán žralokem. Gumová tlamička byla dokonalá. Čelisti jsou píchou mého dětství a budou o píchou mého stáří.

Čáryfuk (1970) (seriál)

Docela sranda prožívat různý příběhy a dobrodružství s trochu starším čarodějem. Jelikož jsem tenhle seriál dlouho neviděla, moc si z něho nepamatuju.

Čarodějnice školou povinné (1998) (seriál)

Tak trochu Harry Potter v ženském podání. Ale o hodně horší, ale né zas tak moc. Příběhy, které čarodějky prožívali, byli docela zábavné.

Čarodějky z předměstí (1990)

Pěkně natočený dětský film o malých dívkách, které ovládají kouzla. Moc hezký příběh i herci nebyli špatný.

Čarodějky (1998) (seriál)

Dobře natočené díly, kterým nechybí akce, napětí a zábava. K tomu moc dobré herecké výkony. Skvělá kombinace.

Cry_Wolf (2005)

Představte si, že někdo zabije někoho z Vaší školy... Vrah není dopaden a policie si neví rady. No a pak Vás napadne taková bláznivá myšlenka. Neznáme vrahovu identitu, tak proč si jí nevymyslet a zmást tak všechny ve škole? Přesně tahle myšlenka napadne skupinu znuděných teenagerů v horroru "Cry Wolf" (=plačící vlkodlak), což je celkem v "poho" horror. Na nic si nehraje. Příběh postupuje rychle a drží se stopáže, takže se Vám nestane, že polovina filmu je zábavná a pak je to jen nuda, nebo naopak. V žádným případě. "Cry Wolf" má 85. minutovou stopáž, která bohatě stačí, takže se ani nestihnete nudit. Diváka nechává ve velkým napětí a vlastně ho úplně mate v tom, kdo je vrah ;) Dalo by se říct, že to, co divák vidí se vlastně neděje ;) Jinak "Cry Wolf" nijak nezklame, protože má celkem snesitelný postavy, takže si ani nebudete přát jejich smrt ;)

Což takhle dát si špenát (1977)

Film, který mám docela ráda. Komedie, která se stala legendou navždy. Skvělý a zábavný příběh. Doporučuju.