• Thriller

Comeback (2008) (seriál)

Český sitcom, který se od amerických příliš neliší. Vždy se člověk při každém díle dobře pobaví(hlavně s Ozzákem) a nikdy se nezačne nudit. Nejlepší díl jak se učil značky :)

Casper a strašidelná škola (2006) (TV film)

Moc krásná pohádka u které se nasmějí všichni. Ta animace Caspera je vážně roztomilá. I příběh nepostrádá jiskru zábavy.

Cabin Fever (2002)

Režisér Eli Roth (Hostel, Hostel 2) je známý jako mistr sra*ek, zvratek, krve, odpadající kůže,  a hektolitrů krve. "Cabin Fever" je pouze drobeček z pestré nabídky tohoto béčkového režiséra. Film byl natočen v roce 2002. Parta přátel jede na týden na chatu do lesů. Po nešťastné události, ve které dojde k poškození jejich auta a k úmrtí neznámého muže, který jim ho zapálí, se parta rozhodne vyhledat pomoc.  Během pár dnů se ale na jejich těle začnou objevovat vyrážky a postupuje to tak daleko, že začne jeden po druhém umírat. Ti, kteří ještě žijí, se snaží z lesů dostat, ale vyrážka se stupňuje k horšímu. Odkud se vyrážka vzala a má vůbec  někdo šanci na prežití? "Cabin Fever" je béčkový horror ve kterém se nehraje na napětí. Ani na akci. Ovšem brutality se nešetřilo. Ale kvalita je na horší stupnici tohoto super krvavého "stříkání". I přes tyto chyby je to koukatelný snímek.

Byla jednou jedna planeta (2008) (seriál)

Nudné. Možná je to tím, že jsem už větší, ale stejně pohádky mám ráda a tento seriál už není jako ty předešlé. Jen pro mrňata.

Byl jednou jeden... život (1987) (seriál)

Další poučný díl od francouzských tvůrů. tentokrát mi pomohl v biologii i když ta mi nikdy moc problémy nedělala.

Byl jednou jeden les (1993)

Moc pěkná pohádka o zvířátkách, kteří zachrání svůj les a své kamarády před smrtí. Pro děti jako stvořené.

Byl jednou jeden... člověk (1978) (seriál)

Moc poučný a taky hezky nakreslený francouzský seriál. Mě vždycky nešel dějepis a tenhle seriál mi moc pomohl.

Bulšit (2001)

Skvělá pardie na fil Taková normální holka. To, co jsem od tohoto filmu čekala, jsem dostala. Moc jsem se bavila při naprosto ulítlýma scénama a praštěným příběhem. Miluju parodie.

Buffy, přemožitelka upírů (1997) (seriál)

Seriál, kterýmu nechybí plno akce s upíry. Vyvolená Buffy s nimi den co den bojuje. Fakt super seriál.

Brouk (2006)

Tento film je od režiséra filmu vymítač ďábla a proto jsem čekala dobrý film. Nebyl zas tak špatnej, ale vražd tam bylo málo a zahrálo si tam asi pět lidí. Děj je dobrý, ale než se tam začne něco dít, chvilku to trvá. Jinak dobrý film.