Prokletý ostrov (2010)

Ano skvelá filmarina, užasný herci na čele s Leom, ktorého už davno nepovažujem len za peknú tvaričku, ale za pána herca, ale dodám už len poslednú vetu z komentára Galadriel: Rozhodne som sa nenudila a Prekliaty ostrov považujem za dobrý film, ktorý som rozhodne nevidela posledný krát, ale na 5 to u mna nie je.

Ctihodný občan (2009)

Asi som od čias Dextera nikdy nedržala vrahovi palce, tak ako Gerardovi. Aj ked asi len hodinu, tu zvyšnú polhodinku som bola na vážkach, ale to nič nemení na fakte, že film je skvelý, herecké výkony výborné a rozhodne jeden z top filmov tohto roka. PS: Bolo by zaujímavé vidiet aspon raz ,aby "zlo" vyhralo.

Devítky (2007)

Výkon Ryana daleko predčil scénar. Aj ked myšlienka boha, ktorý sa zníži na úroven ludi je zaujímavá, faktom zostáva, že je v celku nudný a herci majú čo robit, aby si udržali vašu pozornost.

Svatba podle Margot (2007)

Film o "pošahanej" ženskej, ktorá vo všetkých vidí blázna ,len ona je "zdravá". Príšernostˇ. Ale komu nestačia rodinné hádky tak nech si ešte jednu davku pustí.

Gamer (2009)

Tak, mam pocit akoby toto dielo bolo vyplodom nejakej "chorej" hlavy, ktorej myšlienkové pochody radšej mali ostat skryté. Dva dávam len koli Gerardovi z lutosti, pretože mi prišlo , že je zneužitý presne ako jeho filmová manželka.

Atentát na střední (2008)

Plne súhlasím s Lesumirom a čo ma najviac štve a čo nepochopím prečo do teenege "komedie" obsadia ako stredoškoláčku, ženu ktorá by mohla mat ukončenú aj vysokú školu. To pre mna ostáva úplna záhada, lebo pointa celého príbehu bola jasná od začiatku.

Prokletý klub (2009)

Filmová lahodka v každom zmysle slova aj pre nefutbalových fanušikov. Príbeh o prekročení vlastného tiena so skvelým Michaelom Sheenom.

Deník mrtvých (2007)

Davám dva aj ked aj to sa mi vidi vela. Ja proste filmy tipu "ala domace video" nemusim a tento rozhodne patri k tým slabšim. Jedine ,čo tu posobilo hororovo boli moje vypúlené oči ako som pozerala na dvd minutáž a s hrozou som zistila, že od posledného mrknutia ubehla ešte len minuta. Štrašidelné.

Soumrak mrtvých (2004)

Super odlahčené aj ked to bol "horor", skvele som sa bavila. Anglický suchý humor proste milujem a v tomto filme ho je dost.

Čtvery Vánoce (2008)

Myslím ,že tvorcovia nepochopili pojem komédia, lebo toto s komédiou nemalo nič spoločné. To čo malo byt vtipné mi prišlo skor trápne, chémia medzi hlavnými predstavitelmi na bode mrazu a najsmutnejšie je,že som sa za celý film ani raz nezasmiala. Tu sa len potvrdilo ,že napchat film zvučnými menami vám nezaručí úspech. Dva davam len za Jozefovu krátku sukienku.