Na doraz (2010)

Stále tvrdím, že najhoršia je zrážka s hlupákom a tu to platí dvojnásobne. Vtipné, šialené, dojímavé, to všetko tu je. "Ta káva chutná nějak divne". Moje nervy....

Gangsteři (2010)

Tak toto som nezhltla ani náhodou. Tak umelú "sračku" s predvidatelným koncom sme tu už dávno nemali. Poviem to slovami Chisa Browna: "On nestřílel, bylo to jakoby chtel zemřít". No ani sa mu nedivím. (zaujímavý komentár od verbal)

Zelený sršeň (2011)

Prišlo mi to ako mix filmov Kick ass a Trávička zelená- u oboch som sa bavila viac.

Fotři jsou lotři (2010)

Rozhodne nie tak dobré ako prvé dva diely ale zopár vtipných momentov tu je. A ked som videla percentuálne hodnotenie tak som čakala vačší "prúser" ,ale dalo sa.

Poznáš, až to přijde? (2010)

Už pri zaverečných titulkoch som zabudla o čom ten film bol. O čom to píšem?

Světová invaze (2011)

Trochu ma zaráža percentuálne hodnotenie tohto filmu, až sa naskytá otázka naozaj to bolo také zle. Naopak, film vobec nenudí, bojové scény skvelé, Aaronovi to velmi svedčí a až na niektoré pre mna klišé "ala" americké vlastenectvo, je to skvelá akčná zábava v štýle Vojny svetov. Dost mi to pripomínalo District 9 a musím povedat, že tu som sa bavila viac.

Ničivá bouře (2009) (TV film)

Ten film je sám o sebe katastrofa nepotreboval ani búrku.

Kasandřin sen (2007)

Tak tomu sa vraví facka osudu. Brilantný záver.

I Love You Phillip Morris (2009)

Ešte teraz ma bolí sánka ako sa škerím z tých dvoch. Nie nadarmo sa vraví, že láska hory prenáša v tomto prípade skor vazenské cely. Ani sa nechce verit, že je toto v skutočnosti možné. Jim a Ewan si to užívali to mi je úplne jasné, super chlapci.

Nezastavitelný (2010)

Nezastavitelne dávam 4. Skvelá práca jak na strane režiséra, tak na strane hercov a tu platí, že aj málo je niekedy vela a z obyčajného "tuctového" príbehu sa da urobit poriadny akčný film ,pri ktorom sa ani na minútu nebudete nudit.